Reklama
Reklama

Prawda o Wieniawie i Chylińskiej wyszła na jaw. Tak dostała pracę w TVN

Julia Wieniawa właśnie wyjawiła kulisy castingu, dzięki któremu od tego sezonu pełni rolę jurorki "Mam Talent". Gwiazda musiała spełnić tylko jeden warunek, a chodziło o Agnieszkę Chylińską. Mamy dla Was niecodzienne szczegóły.

Julia Wieniawa od tego sezonu spełnia się w roli jurorki programu TVN "Mam Talent". Gwiazda dołączyła do doświadczonej Agnieszki Chylińskiej i Marcina Prokopa, który wcześniej był prowadzącym show. 

Oto prawda o relacji Wieniawy i Chylińskiej

Jak się okazuje, by dołączyć do tego zacnego grona, celebrytka musiała przejść przez dość nietypowy casting. W rozmowie z Vivą opowiedziała o jedynym warunku jaki musiała spełnić, by zasiąść w jury "Mam Talent".

Reklama

"To był nietypowy casting. Najpierw zadzwoniła do mnie szefowa TVN i powiedziała, że ma dla mnie propozycję. Ale dodała, że muszę spełnić jedno kryterium — musi polubić mnie Agnieszka Chylińska. I rzeczywiście ten casting odbył się tak, że pojechałyśmy na śniadanie. Miałyśmy po prostu się poznać, porozmawiać, coś sobie zjeść" - wyjawiła Julia Wieniawa. 

Jak widać w TVN bardzo liczą się ze zdaniem Agnieszki Chylińskiej. Nic dziwnego skoro zasiada w jury najdłużej ze wszystkich, bo od pierwszej edycji show. 

Zobacz też:

Chylińska ze łzami w oczach nagle sama wyznała. Padły niespodziewane słowa

Magdalena Cielecka oceniła Julię Wieniawę. Te słowa zaskakują

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Agnieszka Chylińska | Julia Wieniawa | "Mam talent!"
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy