Reklama
Reklama

Zakochana Rebel Wilson spaceruje za rękę z partnerką. Włoskie wakacje im służą?

Rebel Wilson (42 l.) niedawno zaskoczyła fanów i ujawniła, że od dłuższego czasu jest w związku z kobietą - Ramoną Argumą. Australijska gwiazda długo milczała na temat swojej orientacji, a dziś cieszy się szczęściem u boku ukochanej i nie zamierza tego ukrywać. Właśnie pochwaliła się zdjęciem, na którym widać, jak podczas spaceru po włoskich uliczkach trzyma za rękę swoją partnerkę. Uroczo?

Zakochana Rebel Wilson spaceruje za rękę z partnerką. Włoskie wakacje im służą?

Rebel Wilson to gwiazda, która dała się poznać jako komediowa aktorka, która niedawno przeszła nieprawdopodobną metamorfozę. Artystka zrzuciła zbędne kilogramy, a niedługo potem odważyła się dokonać coming out'u, czym zaskoczyła fanów na całym świecie. Na początku czerwca Rebel przyznała we wzruszającym wpisie na Instagramie, że od dawna jest zakochana w Ramonie Argumie.

Reklama

Niedługo później okazało się, że aktorka zdecydowała się, aby "wyjść z szafy" nie do końca z własnej woli. Jeden z australijskich dziennikarzy miał grozić gwieździe, że ujawni z prawdę o związku Wilson wbrew jej woli. Jedyną rozsądną opcją dla aktorki był coming out na własnych zasadach.

Dziś, gdy Rebel Wilson wyznała prawdę cieszy się z urlopu u boku ukochanej. Partnerki spędzają czas we Włoszech. Aktorka opublikowała na swoim Instagramie zdjęcie, na którym widać, jak elegancko ubrane kobiety spacerują za rękę romantycznymi uliczkami.

Zobacz też:

Rebel Wilson nie chciała robić coming outu? Była nagabywana przez dziennikarzy australijskiej gazety

Julia Wieniawa rezygnuje z aktorstwa. W końcu podjęła dobrą decyzję?

Pomagajmy Ukrainie - Ty też możesz pomóc!

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Rebel Wilson
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama