Reklama

Reklama

Reklama

Rebel Wilson zrobiła coming out. "Myślałam, że szukam księcia z bajki..."

Rebel Wilson 42-letnia australijska aktorka, scenarzystka i producentka zamieściła w sieci wymowny wpis. Przyznaje w nim, że nareszcie znalazła miłość. Aktorka tym samym dokonała coming outu.

Rebel Wilson zrobiła coming out

Rebel Wilson znana jest na świecie ze względu na swój talent aktorski. Australijka bez trudu odnajduje się w komediowych kreacjach. Sławę przyniosły jej role w takich filmach jak "Wieczór panieński", "Druhny", "Jak urodzić i nie zwariować" czy "Pitch Perfect". 

O aktorce ostatnio było głośno za sprawą diety i rewelacyjnych jej efektów. Aktorka sama przyznała, że prowadziła niezdrowy tryb życia. Stres, który często towarzyszył jej w życiu, zajadała różnymi przekąskami. Wreszcie Wilson postanowiła zmienić swoje nawyki żywieniowych.

Reklama

Rebel Wilson w dość krótkim czasie bardzo schudła. Spotkała się wówczas z zarzutami, że w jej przypadku metamorfoza przyczyni się do spadku jej popularności, ponieważ stanie się mniej charakterystyczna. Pojawiły się plotki, że schudłą dla jakiegoś mężczyzny. Wyjaśniła wówczas:

Teraz okazuje się, że mężczyźni wcale jej nie obchodzą. Na Instagramie aktorki ukazało się jej zdjęcie z uroczą blondynką. Obie panie roześmiane przytulają się do siebie, a Rebel Wilson wyjaśnia, że kobieta obok niej jest jej miłością.

Wybranką Rebel jest Ramona Agruma, przedsiębiorczyni i właścicielka marki odzieżowej. 

Zobacz też:

Piotr Kraśko: Jest akt oskarżenia przeciwko dziennikarzowi. Prowadził samochód bez uprawnień!

Krzysztof Ibisz postawił na wyrazisty akcent w swoim mieszkaniu! Tak mieszka prezenter

POMAGAMY UKRAINIE

***pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Rebel Wilson

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy