Przejdź na stronę główną Interia.pl
Przejdź na stronę główną Interia.pl

Wyciekło zdjęcie z baby shower Meghan Markle! A jednak chłopiec?!

Meghan Markle (37 l.) już jest po baby shower, które zorganizowała w rodzinnych Stanach Zjednoczonych. Oczywiście nie była to oficjalna impreza, więc nie zobaczymy zdjęć z samego przyjęcia. Jednak do sieci właśnie trafiło jedno zdjęcie, które zdradza całkiem sporo na temat płci maleństwa!

Emocje związane ze zbliżającym się porodem Meghan Markle są coraz większe wśród fanów rodziny królewskiej. Wszyscy czekają w napięciu, kiedy księżna urodzi i jakiej płci jest dziecko.

Reklama

Jednak do przyjścia na świat kolejnego "royal baby" zostało jeszcze trochę czasu, ale przyszła mama już jest po imprezie na cześć jeszcze nienarodzonego malucha, którą organizuje się niedługo przed porodem.

Zazwyczaj na baby shower zdradza się płeć dziecka, a zgodnie z tradycją wiele o tym mówią kolory, panujące na przyjęciu. Różowe ozdoby świadczą o narodzinach dziewczynki, a niebieskie zarezerwowane są dla chłopca.

Oczywiście na próżno szukać zdjęć z baby shower Meghan, ale wyjątek zrobił jej makijażysta - Daniel Martin, który również był obecny na przyjęciu. Opublikował on zdjęcia ciasteczek, które były podawane na imprezie i na próżno szukać na nich koloru różowego!

Słodkości były pokryte lukrem w kolorze białym, a także w odcieniu bardzo jasnej zieleni. Czyżby to mogło zwiastować, że na świat przyjdzie chłopiec?! Entuzjaści rodziny królewskiej twierdzą, że to bardzo prawdopodobne.

***

Zobacz więcej materiałów wideo: 

Dowiedz się więcej na temat: Meghan Markle

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje