Reklama
Reklama

Wujek Frytki poluje na koty

Maciej Frykowski (54 l.), wujek Agnieszki "Frytki" Frykowskiej, tzw. "polskiej Paris Hilton" i Sławomir Kowalewski (60 l.), muzyk Trubadurów, mieszkają w tej samej kamienicy. I serdecznie się nienawidzą.

Poszło o koty. Kowalewski z przyjaciółką Teresą Tworek (60 l.) jakiś czas temu roztoczyli opiekę nad tymi uroczymi zwierzątkami. A zaczęło się tak:

"Wchodzę pewnego dnia na strych, a tam kotka i jej cztery maleństwa. Biorę jakieś pudełko, wyściełam ręcznikiem, daję im coś do jedzenia. Przecież nie mogę ich wyrzucić" - wspomina w "Super Expressie" pani Teresa.

Od tej pory wraz z Kowalewskim regularnie dokarmiają koty, wśród których rozeszła się już chyba fama o szczodrych mieszkańcach kamienicy i pojawia się ich coraz więcej.

Reklama

"Brudno od tych zwierzaków wszędzie, śmierdzi na klatce. Wstyd kogokolwiek zaprosić do domu" - narzeka Maciej Frykowski. Zgłosił już sprawę na policję i pani Teresie najprawdopodobniej zostanie wytoczony proces sądowy.

Frykowski zdobył bowiem dowód na to, iż koty zanieczyszczają budynek. Jest nim... pchła pochwycona na klatce schodowej. Tworek i Kowalewskiemu grozi do 500zł grzywny.

Wiedzieliśmy, że Frytka jest specyficzną osobą. Nic więc dziwnego, że jej rodzina także zdradza interesujące zachowania.

Reklama
Reklama
Reklama