Reklama
Reklama

Wstrząsające nagranie z koronacji Karola III. Fatalna wróżba dla jego rządów, czy "zemsta Diany"?

Podczas koronacji króla Karola III 6 maja 2023 wydarzyło się coś, co mogło umknąć wielu osobom. Na szczęście kamery uchwyciły tajemniczą postać przechadzającą się po opactwie w czasie uroczystości. Na TikToku jedni tłumaczą to ponurą wróżbą, a inni widzą w tym klątwę księżnej Diany. Kto ma rację?

Wstrząsające nagranie z koronacji Karola III

Koronacja na króla Wielkiej Brytanii to wydarzenie, które nie zdarza się szczególnie często. Ostatnie takie wydarzenie miało miejsce 70 lat temu, gdy na tron wstępowała Elżbieta II. Król Karol III podczas wielkiego momentu nie był sam - i nie chodzi tutaj o wszystkich zaproszonych gości, czy duchownych. Na filmiku widać tajemniczą postać, która przechadza się w najważniejszym momencie koronacji. Czy to duch Opactwa Westminster, czy może "zemsta księżnej Diany"? Internauci są podzieleni.

Reklama

Koronacja Karola III i niespodziewany gość. Na TikToku tworzą się szalone teorie o "zemście Diany"

W mediach społecznościowych pojawił się krótki filmik, na którym widać tajemniczą postać ubraną w czarną pelerynę z kapturem i niosącą przedmiot przypominający laskę. Choć postać pojawia się na dosłownie kilka sekund, na TikToku możemy zobaczyć w zbliżeniu i zwolnionym tempie przerażającego gościa. Wszystko odbywa się zaraz po nałożeniu korony na głowę króla Karola III

Ciężko jest rozpoznać, czy pod spodem czarnej peleryny jest kobieta lub mężczyzna. Ubranie jest na tyle szerokie, że trudno dostrzec szczegóły sylwetki. Niektórzy twierdzą, że może to być duch zmarłej księżnej Diany. Czy to zła wróżba dla rządów Karola III?

Koronacja Karola III i niespodziewany gość. Na TikToku tworzą się szalone teorie o "zemście Diany"

W komentarzach pod nagraniem od razu zaczęły się mnożyć teorie spiskowe, że może to być duch zmarłej księżnej Diany, która przyszła odebrać to, co jej się należy.

  • "Diana przyszła odzyskać swoje, swój i tylko jej tron Królowej małżonki"
  • "Wydaje mi się że w Anglii stanie się coś złego np. śmierć Karola lll z niewiadomych przyczyn"
  • "Przypomina mi mrocznego kosiarza z simsów"
  • "Aż się przestraszyłam"

Czy to możliwe, że ktoś złamał protokół w tak ważnym dniu i przechodził poza wyznaczonymi miejscami w kościele Opactwa Westminster?

Zobacz też:

Tysiące Brytyjczyków na koncercie koronacyjnym. Niewiarygodne kto zasiadł na widowni

Król Karol wzniósł wzruszający toast za nieobecnego wnuka: "Gdziekolwiek jesteś"

Koronacja Karola III nie będzie tania. Ile Brytyjczycy zapłacą za ceremonię?

Koronacja Karola III. Pierwsi goście przybywają na uroczystość [ZDJĘCIA]

pomponik.pl
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy