Reklama

Reklama

Reklama

Wróżka nie ma najlepszych wieści dla Jarosława Bieniuka i Martyny

Jarosław Bieniuk (38 l.), partner nieżyjącej Anny Przybylskiej i ojciec trojga jej dzieci, znów spotyka się z kobietą, z którą rozstał się jesienią ub.r. Ale czy to potrwa długo? Wróżka opowiada o tym dla "Twojego Imperium".

Były piłkarz podobno dał drugą szansę związkowi z projektantką, o której mówił kiedyś, że to kobieta wyjątkowa, która przywróciła mu radość życia. Na razie Jarosław Bieniuk i Martyna oficjalnie nie potwierdzili tego, że wrócili do siebie.

Wróżka Anna Kempisty podjęła próbę oceny, jakie szanse ma ten związek na przetrwanie.

- Relacja pana Jarosława i pani Martyny jest dość skomplikowana - mówi wróżka. - W ich stosunkach zaszły zmiany, zostały wypowiedziane pewne słowa, pewne rzeczy są więc nieodwracalne. Pani Martyna wciąż analizuje ich rozstanie. Czuje się zdradzona przez partnera, bo przecież deklarował zupełnie inne nastawienie.

Zdaniem tarocistki Martyna widzi teraz Bieniuka w zupełnie innym świetle niż przed rozstaniem.

- Dostrzega w nim faceta, który nie zachowuje się jak dorosły, lecz dziecko emocjonalnie błądzące we mgle. I zdaje sobie sprawę, że w tym związku to ona więcej daje niż dostaje - mówi. - Czy jest dla nich nadzieja? Jest, ale raczej nie będą żyli długo i szczęśliwie...

Reklama

*** 
Zobacz więcej materiałów:

Twoje Imperium
Dowiedz się więcej na temat: Jarosław Bieniuk

Reklama

Reklama

Reklama