Reklama

Reklama

Reklama

Jarosław Bieniuk zrobił to dla dobra dzieci. Poważna decyzja

Jarosław Bieniuk znów zaskoczył. Mąż aktorki Anny Przybylskiej (†36 l.) zdecydował się wystąpić w reklamie telefonii komórkowej wraz z trójką swoich dzieci: Oliwią (16 l.), Szymonem (12 l.) i Jasiem (7 l.).

Do tej pory trzymał pociechy z daleka od show-biznesu. Wolał, by się uczyły niż robiły medialną karierę. Skąd więc zmiana decyzji?

"Jarek zdaje sobie sprawę, że i tak nie uchroni ich przed popularnością. Poza tym wie, że to przede wszystkim na nim spoczywa odpowiedzialność za bezpieczeństwo finansowe rodziny" - mówi informator "Świat&Ludzie".

Po śmierci ukochanej próbuje ułożyć sobie życie osobiste i rodzinne na nowo. Przy jego boku znów widywana jest Martyna, z którym związany był już wcześniej. Nieopczekiwanie para rozstała się w paździeniku 2017 roku. Ostatnio byli partnerzy postanowili dać sobie jeszcze jedną szansę.

Reklama

"To wyjątkowa dziewczyna! Dzięki niej życie znowu mnie cieszy i nie boję się już tego powiedzieć. Rozumie mnie, wspiera. No i ma świetne relacje z dziećmi. Lubią się wzajemnie. Nie mógłbym obdarzyć uczuciem kobiety, której by nie akceptowały" - mówił o Martynie piłkarz.


Świat & Ludzie

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy