Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Jarosław Bieniuk zrobił to dla dobra dzieci. Poważna decyzja

Jarosław Bieniuk znów zaskoczył. Mąż aktorki Anny Przybylskiej (†36 l.) zdecydował się wystąpić w reklamie telefonii komórkowej wraz z trójką swoich dzieci: Oliwią (16 l.), Szymonem (12 l.) i Jasiem (7 l.).

Do tej pory trzymał pociechy z daleka od show-biznesu. Wolał, by się uczyły niż robiły medialną karierę. Skąd więc zmiana decyzji?

Reklama

"Jarek zdaje sobie sprawę, że i tak nie uchroni ich przed popularnością. Poza tym wie, że to przede wszystkim na nim spoczywa odpowiedzialność za bezpieczeństwo finansowe rodziny" - mówi informator "Świat&Ludzie".

Po śmierci ukochanej próbuje ułożyć sobie życie osobiste i rodzinne na nowo. Przy jego boku znów widywana jest Martyna, z którym związany był już wcześniej. Nieopczekiwanie para rozstała się w paździeniku 2017 roku. Ostatnio byli partnerzy postanowili dać sobie jeszcze jedną szansę.

"To wyjątkowa dziewczyna! Dzięki niej życie znowu mnie cieszy i nie boję się już tego powiedzieć. Rozumie mnie, wspiera. No i ma świetne relacje z dziećmi. Lubią się wzajemnie. Nie mógłbym obdarzyć uczuciem kobiety, której by nie akceptowały" - mówił o Martynie piłkarz.


Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje