Reklama
Reklama

Wróżka Anna postawiła Smaszcz tarota. W kartach pojawił się też Kurzajewski

Paulina Smaszcz (50 l.) od kilku miesięcy nie daje o sobie zapomnieć. Publiczne przepychanki z byłym mężem stały się dla niej codziennością. Od jakiegoś czasu 50-latka coraz mniej jednak udziela się w social mediach. Możliwe, że jest to związane z nową relacją, którą aktualnie buduje. Jej wybrankiem jest bowiem tajemniczy mężczyzna, który czasem pojawia się w jej instagramowych relacjach.

Paulina Smaszcz - nowy związek

Paulina Smaszcz przestała ostatnio atakować swojego byłego partnera z dużą częstotliwością. Czyżby było to spowodowane prośbami jej synów, a może to nowy ukochany wpłynął na 50-latkę? Pod koniec grudnia 2022 roku celebrytka wyznała na InstaStories, że jej obecny partner "budzi jej motyle w brzuchu". Podkreślała również iż nowy wybranek jest zupełnym przeciwieństwem jej byłego męża.

Wróżka stawia tarota Paulinie Smaszcz

Dziennikarze "Twojego Imperium" postanowili poprosić wróżkę Annę, by ta postawiła tarota Paulinie Smaszcz. To, co wyczytała z kart, może zaskoczyć niejedną osobę. Postawiony tarot pokazał, iż obecny partner 50-latki nie będzie tym jedynym. Wróżka dodała, że nie jest to prawdziwa miłość.

Reklama

"Pani Paulina czuje się wyjątkowo upojona nową znajomością. Ale to jeszcze nie miłość. Karty tarota pokazują jednoznacznie, że pan u jej boku jest kimś niezwykle miłym i bardzo zainteresowanym, lecz długo tam miejsca nie zagrzeje" - powiedziała wróżka.

Wróżka z układu kart wyczytała, że to najprawdopodobniej Paulina zakończy związek. Smaszcz ma bowiem ogromne pragnienie kochania. Dziennikarka znajdzie w końcu prawdziwą miłość, na którą otworzy swoje serce.

"To pani Paulina będzie się wycofywać. Ona nosi w sobie głębokie pragnienie kochania i bycia kochaną. Ten moment nadejdzie, ale kogoś innego wpuści do swojego serca" - wyznała wróżka Anna.

Wróżka Anna przepowiedziała przyszłość dla Macieja Kurzajewskiego

Wróżka wypowiedziała się także na temat Macieja Kurzajewskiego. Okazuje się, że on będzie miał wątpliwości co do związku z Katarzyną Cichopek. Dziennikarz niedługo dostrzeże bowiem rysy, które są coraz bardziej widoczne w jego nowej relacji.

"Panią Paulinę czeka czas emocjonalnego przygaszenia, zaś pana Macieja najdą wątpliwości, dostrzeże jakieś rysy na obecnym związku" - przepowiada wróżka.

Tarocistka Anna wyznała też, że takie wydarzenia mogą sprawić, że relacje byłych zakochanych ulegną poprawie.

"Wszystko to sprawi, że byli małżonkowie, staną się dla siebie znacznie milsi, choć raczej nie będzie to przyjaźń" - czytamy w "Twoim Imperium".

Zobacz też:

Smaszcz znalazła nową miłość i nareszcie odpuściła Kurzajewskiemu? Tajemniczy partner budzi coraz większą ciekawość

Kurzajewski i Cichopek wezmą ślub w Grecji? Smaszcz już im gratuluje i mówi o dzieciach!

Paulina Smaszcz narzeka na kłamliwe media i hejterów. Padła twarzą do ziemi.

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Katarzyna Cichopek | Paulina Smaszcz | Maciej Kurzajewski
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy