Reklama

Reklama

Reklama

Wróżbita Maciej chwali się, że przewidział chorobę Jarosława Kaczyńskiego i ciążę Mariny

Wróżbita Maciej (38 l.) cieszy się sporym zaufaniem swoich fanów i chyba całkiem nieźle zarabia na wróżbach. Skąd jego sukces? Jak sam się ostatnio pochwalił, jego przepowiednie się po prostu sprawdzają. W kartach miał zobaczyć problemy zdrowotne Jarosława Kaczyńskiego (68 l.) i ciążę Mariny Łuczenko-Szczęsnej (28 l.).

Maciej Skrzątek to chyba jeden z najsłynniejszych polskich wróżbitów. Zdobył sporą popularność i można go już chyba nazwać celebrytą. 

Jest tak rozpoznawalny, że gdy chciał odpocząć, musiał wyjechać do dalekiej Malezji. "Chciałbym odpocząć i pobyć sam, a w towarzystwie Polaków nie byłoby to możliwe z uwagi na moją rozpoznawalność. Byłyby prośby o zdjęcia i autografy" - opowiadał.

Na wczasach zresztą raczej nie oszczędza. Ma za sobą egzotyczne wypady, m.in. na Bali, o czym chętnie opowiadał.

Innym razem wróżbita pochwalił się, jak mieszka. Okazuje się, że jego dom z zewnątrz wygląda... jak zamek! Dom ma 100 m2, a dwa ogrody 1500 m2. 

Reklama

Dom i wakacje to nie jedyne, czym dzieli się Maciej. Ostatnio poszczycił się również swoimi sukcesami. We wpisie na Facebooku przypomniał, że przewidział chorobę Jarosława Kaczyńskiego. Było to pod koniec 2017 roku. 

"Powiedziałem z kart tarota wówczas, że widzę poważne problemy zdrowotne u niego i chwilowe wycofanie się z polityki. Ma to miejsce obecnie" - napisał wróżbita. 

Oprócz tego miał też zobaczyć w kartach ciążę Mariny Łuczenko-Szczęsnej. 

*** 
Zobacz więcej materiałów:

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Wróżbita Maciej

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy