Reklama
Reklama

Wpadka w telewizji Sakiewicza. Danuta Holecka musiała przepraszać

Danuta Holecka spełnia się obecnie jako prowadząca wieczorny serwis informacyjny "Dzisiaj". W piątkowym wydaniu programu doszło do wpadki, za którą prezenterka musiała pilnie przeprosić. Wyszło niezręcznie?

Danuta Holecka przeszła z TVP do prywatnej stacji

Jedną z najpopularniejszych prezenterek stacji TVP niewątpliwie była prowadząca "Wiadomości" Danuta Holecka. Końcem grudnia dziennikarka zmieniła jednak pracę i przeszła do prywatnego nadawcy. Na transfer do telewizji Tomasza Sakiewicza zdecydowali się także Michał Rachoń czy Michał Adamczyk.

Reklama

56-letnia dziennikarka prowadzi aktualnie wieczorny serwis informacyjny "Dzisiaj". Format emitowany jest na żywo, co, standardowo, wiąże się z pewnym ryzykiem wpadek czy błędów. Tak też było podczas piątkowego wydania programu. Tym razem Holecka zdecydowała się przeprosić telewidzów.

Telewizja Sakiewicza zaliczyła wpadkę

W piątek o godzinie 19.00, w telewizji Sakiewicza wyemitowano główny serwis informacyjny stacji: "Dzisiaj". Prowadzącą wieczorny program jest doskonale znana telewidzom Danuta Holecka.

Tradycyjnie, po zaprezentowaniu skrótu najważniejszych wydarzeń z dnia, dziennikarka zapowiedziała telewidzom reportaż. Tym razem miał to być materiał Łukasza Żmudy. Niestety, próby zaprezentowania nagrania zakończyły się fiaskiem, bowiem nastąpiły pewne problemy techniczne dotyczące dźwięku.

Z sytuacji próbowała wybrnąć Danuta Holecka:

"Przepraszamy za problem techniczny" - mówiła.

Zaraz później wyemitowano reportaż ws. trwających ostatnio w całej Polsce protestów rolników. Tuż po nim dziennikarka na moment wróciła jeszcze do nieudanej emisji materiału Łukasza Żmudy.

"Mieliśmy drobny kłopot, ale już w tej chwili wracamy do tematu dnia" - wyjaśniła Danuta Holecka.

Wybrnęła?

Zobacz także:

Koledzy Holeckiej się wygadali. Na korytarzach aż huczy od plotek o jej zachowaniu

Tede tak potraktował Danutę Holecką. Tłumaczy to głębokim uczuciem

Holecka sprzed trzydziestu lat jest nie do poznania. Wyciekło zdjęcie

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Danuta Holecka | TV Republika
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy