Reklama
Reklama

Wpadka w "Pytaniu na śniadanie". Łukasz Nowicki natychmiast zareagował. "To wszystko przez występ Ochmana"

Anna Lewandowska, która prowadzi cykl "Czerwony dywan" w programie "Pytanie na śniadanie", zaliczyła wpadkę podczas czwartkowego wydania programu. W trakcie rozmowy z Łukaszem Nowickim i Małgorzatą Opczowską zaczęła mówić o ciąży, a jej słowa wywołały zaskoczenie. Prowadzący szybko zareagowali i ją poprawili.

Praca w telewizji śniadaniowej to marzenie wielu polskich gwiazd i początkujących dziennikarzy. Tego typu programy z pewnością zwiększają popularność i rozpoznawalność występujących tam celebrytów. 

Warto jednak pamiętać, że jest to program nadawany na żywo, gdzie wszystko się może zdarzyć i niczego nie da się wyciąć czy przemontować. 

Stąd też częste wpadki, które możemy obserwować na wizji. Ostatnio znów zrobiło się zabawnie w "Pytaniu na śniadanie". 

W czwartkowym wydaniu, podczas nadawania "Czerwonego dywanu", gdzie tematem przewodnim była tegoroczna Eurowizja, doszło do zabawnego przejęzyczenia prowadzącej kącik o gwiazdach.

Reklama

Anna Lewandowska zaliczyła wpadkę w "Pytaniu na śniadanie"

W pewnym momencie Anna Lewandowska, która pozostała przy tematach muzycznych, zwróciła się do Małgorzaty Opczowskiej. 

"A teraz historia nie z tej ziemi. Małgosiu Opczowsko, wyobraź sobie, że jesteś w 39. miesiącu ciąży…" - zaczęła elokwentnie swą wypowiedź Lewandowska.

Jej słowa wprawiły Łukasza Nowickiego w osłupienie i aż się wyprostował ze zdziwienia. 

Prowadzący od razu jednak wyłapali wpadkę koleżanki i szybko postanowili ją poprawić, choć początkowo myśleli, że może faktycznie ta przyniosła do redakcji faktycznie jakiegoś sensacyjnego newsa o najdłużej ciąży na świecie. 

"Miesiącu?" — zdziwili się prezenterzy, a Nowicki zaczął kpić, że chyba mowa jest o słoniu.

Wpadka w "Pytaniu na śniadanie". To przez Eurowizję?

Anna Lewandowska aż się zaczerwieniła i od razu przeprosiła za przejęzyczenie, bo faktycznie miała na myśli nie miesiąc a tydzień. Zaczęła tłumaczyć, że pomyłka wynikała z tego, że... nadal trzymają ją emocje po półfinale Eurowizji.

"To wszystko przez występ Krystiana Ochmana" - stwierdziła i kontynuowała swoją wypowiedź.

Chodziło bowiem o historię fanki zespołu Metallica (posłuchaj!), która właśnie w 39. tygodniu ciąży postanowiła polecieć na koncert ukochanego zespołu do Brazylii i... urodziła dziecko pod sceną. 

Zobacz też:

Barbara Kurdej-Szatan: "Nie przyznałam się do winy"

Eurowizja 2022. Artur Orzech demaskuje Sierockiego. „Martin to gitara!”

Eurowizja 2022: Achille Lauro ujeżdżał byka w samej koronce! 

pomponik.pl
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy