Reklama
Reklama

Wójtowa z "Rancza" jest nie do poznania. Wróciła na salony i od razu taki widok

Violetta Arlak podbiła serca widzów jako sympatyczna i bezkompromisowa wójtowa z uwielbianego "Rancza". Jakiś czas temu aktorka postanowiła na dobre zerwać z wizerunkiem serialowej Haliny Kozioł i przeszła prawdziwą metamorfozę. Po burzy blond loków nie ma już ani śladu. Zobaczcie, jak się teraz prezentuje.

Violetta Arlak już tak nie wygląda

Fani "Rancza" doskonale pamiętają serialową Halinę Kozioł, czarującą żonę wójta. W tę rolę wcieliła się niezawodna Violetta Arlak. Aktorka oczarowała telewidzów swoją grą i charakterystycznym wizerunkiem. Szczególną uwagę zwracała jej burza blond loków. Po tej fryzurze nie ma już jednak ani śladu.

Ostatnio Violetta Arlak pojawiła się na premierze spektaklu "Łóżko pełne cudzoziemców" Teatru Capitol. To nie przypadek, bowiem sama przez lata była związana z tym teatrem. Premiera ściągnęła na plejadę polskich aktorów. Na ściance pojawiły się takie postaci jak Kacper KuszewskiRadosław Pazura czy Aleksandra Szwed.

Reklama

Cała uwagę przyciągnęła jednak Violetta Arlak, która przeszła w ostatnim czasie prawdziwą metamorfozę. Pamiętna wójtowa z "Rancza" zupełnie zmieniła fryzurę i postawiła na modną obecnie, dopasowaną stylizację. Efekt jest zachwycający. Kolor włosów pozostał ten sam, natomiast grzywka i cięcie świetnie podkreślają urodę aktorki.

Fani wystosowali petycję ws. serialu "Ranczo"

Niebawem minie 8 lat od emisji ostatniego odcinka uwielbianego serialu "Ranczo". Fani, którzy sami siebie mianowali "ranczersami", nie liczą już na kolejne odcinki. Trudno im się dziwić, niektórzy z aktorów grających ich ulubione postaci już nie żyją.

"Ranczersi" mają jednak nadzieję na to, że scenariusz filmu "Ranczo. Zemsta wiedźm", na którego realizację nie ma już szans, zostanie wydrukowany jako książka. Pojawiła się już nawet specjalna petycja w tej sprawie skierowana do Telewizji Polskiej. Podpisało ją już ponad 400 osób.

"Dziś prawie nikt z trzeźwo myślących fanów nie ma nadziei na kontynuację "Rancza", jako filmu. Czas nieubłaganie płynie, kilku aktorów grających ważne w produkcji role umarło. (...) Wszyscy ranczersi, najwięksi fani serialu "Ranczo", zwracają się do Państwa, jako właściciela praw autorskich do serialu, z gorącą prośbą o zgodę na wydanie książki i zarazem, uszczęśliwienie wielu tysięcy fanów tej kultowej produkcji. Bardzo liczymy na spojrzenie przychylnym okiem na naszą prośbę" - widnieje w petycji.

Trzymamy kciuki, aby fani doczekali się spełnienia swojej prośby.

Zobacz także:

Aktorka "Rancza" już tak nie wygląda. Schudła 20 kilogramów i zmieniła fryzurę

Violetta Arlak zaliczyła wpadkę? Pozowała w krótkich szortach i futrze!

Poruszające słowa Królikowskiej. Oto co wyznała cztery lata po śmierci męża

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Violetta Arlak
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy