Reklama
Reklama

Poruszające słowa Królikowskiej. Oto co wyznała cztery lata po śmierci męża

Małgorzata Ostrowska-Królikowska i Paweł Królikowski byli zgodnym małżeństwem i choć w ich związku nie brakowało trudnych chwil, to aktorka do samego końca była przy mężu. W rocznicę jego śmierci zamieściła na instastory wymowny cytat.

Małżeństwo Królikowskich stawiane za wzór

Królikowscy pobrali się w 1988 roku i doczekali się pięciorga dzieci. Najstarszy - Antek - jest już dorosły, najmłodszy - Ksawery - ma siedemnaście lat.

Od zawsze byli uważani za jedno z najbardziej zgodnych małżeństw w polskim show-biznesie, a przez wielu wręcz byli stawiani za wzór. Dopiero stosunkowo niedawno wyszło na jaw, że ich związek nie był wcale tak krystaliczny, a Paweł Królikowski doczekał się nieślubnego syna.

Małgorzata potrafiła mu jednak wybaczyć i trwała przy nim do samego końca. Ich miłość została przerwana przez śmierć aktora, która nastąpiła w wyniku ciężkiej choroby. Paweł Królikowski zmarł dokładnie cztery lata temu.

Reklama

Wymowny wpis Królikowskiej w rocznicę śmierci męża

Paweł Królikowski na kilka lat przed śmiercią dowiedział się, że poważnie choruje. U aktora w 2015 roku zdiagnozowano tętniaka mózgu. Natychmiast podjęto leczenie i gwiazdor "Rancza" powoli wracał do sprawności. W 2019 roku przeszedł operację guza mózgu. Niestety, kilka miesięcy później zmarł.

27 lutego, w czwartą rocznicę śmierci męża, Małgorzata Ostrowska-Królikowska zamieściła na instastory ich wspólne czarno-białe zdjęcie, do którego dodała wymowny cytat. "Słońcem jest dla mnie Twój uśmiech" - czytamy.

Aktorka była przy mężu do samego końca i to właśnie ona wraz z dziećmi wspierała go do ostatnich chwil.

Zobacz też:

Ostrowska-Królikowska weźmie udział w tanecznym show. A to wszystko za namową ważnej osoby

Ostrowska-Królikowska stawia na klasykę. Sylwetka zdradza, że już ćwiczy

pomponik.pl
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama