Reklama
Reklama

Wojna przerwała prace nad serialem "Zniewolona". Mikołaj Roznerski miał zagrać jedną z ról!

Mikołaj Roznerski (38 l.) niedawno pochwalił się w sieci swoim międzynarodowym sukcesem. Aktor miał wystąpić w serialu "Zniewolona", który od 2019 roku emitowany jest na TVP. Jak się okazało, z powodu wojny w Ukrainie zdjęcia zostały wstrzymane!

Mikołaj Roznerski sławę i rozpoznawalność zyskał 10 lat temu, gdy dołączył do obsady serialu "M jak miłość". Ostatnio głośno było również o jego zakończeniu pracy w innej produkcji emitowanej w TVP, "Na dobre i na złe", gdzie wcielał się w rolę policjanta Piotra. 

Reklama

To nie jedyne sukcesy aktora. Na początku roku informowaliśmy, że 38-latek ma dołączyć do obsady "Zniewolonej". Roznerski miał pojawić się w czwartej części przygód Katieriny Wierbickiej. Jak się okazało, zdjęcia i prace nad serialem zostały wstrzymane. Co z rolą aktora z Polski?

Mikołaj Roznerski nie zagra w "Zniewolonej"? Wojna przerwała prace!

Z uwagi na inwazję wojsk rosyjskich na teren naszych wschodnich sąsiadów zdjęcia i prace nad produkcją "Zniewolonej" zostały przerwane. Mikołaj Roznerski miał zagrać jedną z ról, czy uda mu się wrócić na plan?

Aktor zabrał głos w sprawie i wyznał, że jest już po nagraniu kilku odcinków, ale bardziej interesuje się losem przyjaciół z Ukrainy, a nie przyszłością serialu.

Mikołaj Roznerski na planie nowej serii wcielał się w postać syna Grigorija Czerwińskiego. Jego postać jest czarnym charakterem, który próbuje zaszkodzić Kitty. 

Mikołaj Roznerski: wiek, kariera, partnerka

Mikołaj Roznerski urodził się w grudniu 1983 roku we Wrocławiu. Jego rodzice rozwiedli się, gdy miał 13 lat. Wydarzenie to mocno odbiło się na jego psychice, o czym niejednokrotnie przypominał w wywiadach. Po rozstaniu jego mama opuściła dom rodzinny, a on został z ojcem, który był rolnikiem. 

W liceum trafił do kółka teatralnego i tam poważniej zainteresował się aktorstwem. W 2007 roku ukończył wrocławską filię Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej w Krakowie na Wydziale Lalkarskim. Studiował też na Wydziale Teatralnym Akademii Sztuk Scenicznych w Pradze.

Karierę rozpoczął od grywania w teatrach, na planie pojawił się w 2005 roku w filmie "Emilia", ale to rola w "M jak miłość" przyniosła mu sławę i rozpoznawalność. Roznerski grywał również w innych popularnych serialach, a także w wielu filmach pełnometrażowych. Obecnie w kinie emitowane są filmy z jego udziałem: "Gierek" oraz "8 rzeczy, których nie wiecie o facetach". 

Prywatnie związany był z Martą Juras, z którą ma syna. Ostatnio głośno było również o jego rozstaniu z Adrianą Kalską.

Zobaczcie również:

Roznerski zaniepokoił fanów! To przez rozstanie z Kalską?

Antek Królikowski targa "umęczone" pampersy do wiaty śmietnikowej

Izabella Łukomska-Pyżalska pomogła czterem rodzinom z Ukrainy

Rosyjska Rada apeluje do Putina: Koszty działań wojennych zbyt wysokie

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Mikołaj Roznerski | Zniewolona
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy