Reklama
Reklama

Sukces Mikołaja Roznerskiego. Pojawi się w "Zniewolonej"!

Mikołaj Roznerski (38 l.) zagra w czwartym sezonie serialu "Zniewolona". Aktor o swoim sukcesie za granicą poinformował fanów w telewizji śniadaniowej. Zdradził również, w kogo się wcieli w produkcji. Jesteście ciekawi jego roli?

Mikołaj Roznerski to aktor znany m.in. z serialu "M jak miłość" i filmu "Miszmasz, czyli kogel-mogel 3". Prywatnie związany jest z aktorką Adrianą Kalską (35 l.). Z poprzedniego związku ma również 10-letniego synka. Artysta od 2012 roku wciela się w postać Marcina Chodakowskiego w tasiemcu emitowanym na TVP. Niedawno 38-latek poinformował fanów o swoim sukcesie. Okazało się, że dostał rolę w ukraińskim serialu "Zniewolona"! Będziecie go oglądać?

Reklama

Mikołaj Roznerski zagra w "Zniewolonej"! W kogo się wcieli?

Mikołaj Roznerski na brak pracy nie może narzekać. Od 10-lat występuje w "M jak miłość", a już niedługo jego fani będą mogli go zobaczyć w ukraińskim serialu "Zniewolona". Aktor pojawi się w czwartej serii przygód o Katierinie Wierbickiej.

38-latek przyznał, że nie zna języka rosyjskiego, a tekstu na casting nauczył się ze słuchu!

Angaż w produkcji zmotywował Mikołaja do nauki języka obcego. 

Artysta zdradził kilka szczegółów dotyczących jego nowej roli. Wyjawił, że w serialu zagra czarny charakter. Dodatkowo wyznał, że koledzy zza granicy ciepło go przyjęli na planie.

Jesteście ciekawi jego gry aktorskiej  w tej produkcji?

Zobaczcie również:

Mikołaj Roznerski walczy o pieniądze dla chorego dziecka

Gwiazdy na premierze 4. części "Kogla Mogla"!

Anna Lewandowska wraca z wakacji. Ma wiadomość dla męża!

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Mikołaj Roznerski | Zniewolona
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy