Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Wojciech Błach ponownie będzie ojcem

Aktor Wojciech Błach (45) ze swoją żoną Agnieszką spodziewa się drugiego dziecka.

Dla swego syna z poprzedniego związku z Kamillą Baar, Bruna (7 l.), jest wspaniałym ojcem, a koledzy stawiają go w tej kwestii za wzór. Jego ślub z Agnieszką, który odbył się w maju ub. roku, był dla środowiska wielkim zaskoczeniem. Tylko nieliczni wiedzieli, że aktor jest znów zakochany, bo wolał cieszyć się tym z dala od ciekawskich spojrzeń.

Reklama

Po wspólnej wyprawie do Japonii zamieszkali razem. Aktor mówił tajemniczo, że spotkał kobietę, przy której odzyskał radość życia. W zawodzie także zaczęło mu się dobrze powodzić. Seriale, teatr i reklamy pozwoliły mu na finansowy oddech, a nowa ukochana dodała mu skrzydeł. Błach wyraźnie odmłodniał: schudł, zmienił garderobę.

Z Agnieszką, także aktorką, poznali się kilka lat temu w teatrze Imka, gdzie Wojciech reżyserował sztukę. Kiedy spotkali się ponownie, był już wolny.

Dziś najwięcej czasu spędzają z dala od wielkiego świata, na wsi. Aktor od dawna ma swój dom w Pełczyskach w powiecie pińczowskim, gdzie prowadzi niewielkie gospodarstwo. Tylko gdy wzywają go obowiązki, wyjeżdża do stolicy albo do Wrocławia, na plan serialu "Pierwsza miłość". Widać, że pod tym względem małżonkowie doskonale się rozumieją. A teraz, kiedy spodziewają się dziecka, ich oaza jest nieoceniona. Wiejski spokój, zdrowe powietrze i jedzenie są dla przyszłej mamy największym skarbem.

***

Zobacz więcej materiałów:

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje