Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Włodarczyk postawiła Mikołajowi ultimatum

Agnieszka Włodarczyk (32 l.) postanowiła dać Mikołajowi Krawczykowi (31 l.) ostatnią szansę. Ale pod pewnymi warunkami. "Chcesz mieć ze mną dzieci? Najpierw ślub!" - zarządziła.

Mikołaj Krawczyk to wyjątkowo dziwny mężczyzna - taki wniosek można by wysnuć, jeśli brałoby się zupełnie na serio najnowsze doniesienia "Faktu". Tabloid twierdzi, że aktor nalega, by Włodarczyk jak najszybciej urodziła mu dziecko. Przypomnijmy, że gwiazdor "Pierwszej miłości" ma już roczne bliźniaki ze związku z Anetą Zając (30 l.), którą dla Agnieszki porzucił. Czyżby miał aż tak rozbudowany instynkt ojcowski, że dwójka to dla niego za mało?!

Reklama

Agnieszka jest jednak kobietą, która nie da sobie w kaszę dmuchać i żądań Krawczyka tak łatwo spełnić nie zamierza. Podobno jasno zaznaczyła, że zanim zajdzie w ciążę, najpierw chce zostać jego żoną. Możemy się domyślać, że to dla niej ważne, bo Anety Zając Mikołaj nigdy nie poślubił, mimo że została matką jego dzieci.

Czy przezorna aktorka chce się w ten sposób ustrzec przed losem swojej poprzedniczki? Z pewnością. Tylko czy ultimatum - albo ślub, albo rozstanie - podziała na uciekającego przed zobowiązaniami Mikołaja? Cóż, w ostateczności Agnieszce zostaje jeszcze powrót do byłego faceta Kuby Sićko. Podobno namiętność między nimi wciąż do końca nie wygasła...

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje