Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Wiosną nie będzie "Tańca z gwiazdami"

Dla fanów tanecznego show to z pewnością straszna informacja - po raz pierwszy od 2004 roku w wiosennej ramówce TVN nie pojawi się ich ulubiony program.

"Taniec z gwiazdami" zagościł w polskiej telewizji 16 kwietnia 2005 roku. Od tego czasu TVN wyemitowała 12 edycji; każda kolejna była hitem jesiennej i wiosennej ramówki stacji.

Reklama

Jak dowiedział się "Fakt", w tym roku producenci podjęli "szokującą" decyzję - wiosną program nie pojawi się na antenie. Fani "Tańca..." mogą jednak spać spokojnie, bo TVN nie rezygnuje całkowicie z show. 13. edycję będziemy oglądać jesienią 2011 roku.

Choć bardzo nas to dziwi, oglądalność tanecznego programu wciąż utrzymuje się na bardzo dobrym poziomie. Ostatnia edycja miała nawet lepsze wyniki niż poprzednia - według informacji portalu wirtualnemedia.pl oglądało ją o 400 tysięcy widzów więcej.

Jednak władze stacji stawiają teraz na inny program, który bez wątpienia także będzie hitem - "X Factor". Jest to "idolopodobny" program muzyczny, który ma wyłonić kolejne muzyczne talenty.

Dowiedz się więcej na temat: X-Factor | Taniec z gwiazdami

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje