Reklama
Reklama

William uwielbiał serial z Meghan Markle w roli głównej. Gdy dowiedział się o szczęściu Harry’ego soczyście przeklął

Książę Harry przed kilkoma miesiącami opublikował swoje pamiętniki. W niezwykłej autobiografii wylał wszystkie swoje żale, wspominając m. in. o tym, jak jego najbliżsi przyjęli Meghan Markle na dworze. Reakcja Williama była bezcenna! Nietuzinkowe powitanie na zawsze zapadnie Markle w pamięć!

Harry opowiedział o spotkaniu Williama z Meghan Markle. Nie było miło?

Spotkanie Meghan Markle i księcia Williama nie poszło tak, jak Harry tego oczekiwał. Choć następca tronu i jego żona bardzo lubili jeden z seriali, w którym grała Meghan, sceptycznie podchodzili do niej, uznając, że nie nadaje się na towarzyszkę życia dla Harry’ego.

"Drzwi się otworzyły, a tam stał mój brat, trochę wystrojony. Ładne spodnie, elegancka koszula, ale z rozpiętym kołnierzykiem. Przedstawiłem Meg, która podeszła i go przytuliła. To go całkowicie zaskoczyło. Willy nigdy nie przytulał obcych, podczas gdy Meg robiła to często. To było klasyczne zderzenie się kultur. Wydawało się to jednocześnie urocze i zabawne" - pisał książę w biografii.

Reklama

Pierwsze spotkanie z bratem i szwagierką ukochanego ze smutkiem wspominała również Meghan, która opowiedziała o własnym pierwszym wrażeniu w dokumencie Netflixa.  Żona księcia Harry’ego określiła Kate i Williama mianem "formalnych" ludzi, by podkreślić, że oficjalna atmosfera widoczna podczas publicznych wystąpień przenosi się za zamknięte drzwi.  

"Kiedy William i Kate przyszli na kolację, pamiętam, że byłam boso i w podartych dżinsach. Zawsze lubiłam się przytulać na przywitanie i nie zdawałam sobie sprawy, że jest to dla niektórych tak irytujące. Bardzo szybko zaczęłam rozumieć, że formalność na zewnątrz przenosi się do wewnątrz. To było dla mnie zaskakujące" - opowiadała.

William nie aprobował tego od początku. Niebywałe, jak zareagował na wieść o Meghan!

William i Kate od samego początku uprzedzili się do wybranki rudowłosego księcia. W swojej biografii "Spare" książę opisał moment, w którym przyznał się przed bliskimi, że spotyka się z Meghan Markle. Wówczas następca tronu miał podsumować ten wybór w wulgarnych słowach. Harry usłyszał bowiem od niego soczyste "pie*dol się". William uważał, że ich związek Harry'ego z gwiazdą Hollywod tak naprawdę nie ma szans na wspólną przyszłość w pałacowych realiach.

Na ocieplenie wizerunku Meghan w oczach Williama i Kate nie wpłynęło to, że obydwoje dobrze znali "Suits", w którym grała Markle. Z relacji rudowłosego księcia wynika, że obydwoje wprost uwielbiali ten serial. Z tego względu Harry nie mógł zrozumieć ich reakcji na wieść o jego szczęściu.

Zobacz też:

Król Karol wprowadza kolejne reformy. Jego wnuczka zyska swobodę niczym Meghan i Harry?

Tabloid przekazał niesłychane wieści o Harrym i Meghan. Rzecznik Sussexów komentuje

Niespodziewane plotki o Meghan Markle to prawda. Wieści o żonie Harry'ego wywołały poruszenie

Arnold Schwarzenegger dziękuje Polsce. Widzowie docenili jego serial

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Kate Middleton | Książę William | Książę Harry | Meghan Markle
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy