Reklama
Reklama

William i Kate naprawdę to zrobili. W sieci aż huczy od plotek

Kate i William dostąpili niezwykłego zaszczytu. Książęca para została zaproszona na ślub czołowej fanki rodziny królewskiej. Obowiązki nie pozwoliły im jednak spełnić marzenia panny młodej, lecz zdecydowali się na piękny gest.

Kate i William nie stawili się na ślubie. Zatrzymały ich sprawy wagi państwowej?

Jako pracujący członkowie rodziny królewskiej, Kate i William mają pełne harmonogramy. Często reprezentują Wielką Brytanię za granicą lub wspierają lokalne przedsięwzięcia charytatywne. Ze względu na przepełniony obowiązkami harmonogram, para musiała odrzucić zaproszenie na ślub w kwietniu 2023 roku.

Wówczas na ślubnym kobiercu stanęła Katie Baddock, fanka brytyjskiej rodziny królewskiej. Z okazji swojego święta wysłała specjalne zaproszenie do Williama i Kate. Ze względu na to, że para królewska nie mogła uczestniczyć w tej specjalnej uroczystości, poprosili szefa Królewskiej Korespondencji Thomasa Claridge'a o dostarczenie odpowiedzi w ich imieniu.

Reklama

Przyszła panna młoda podzieliła się odpowiedzią na Twitterze ze swoimi obserwatorami. "Droga Panno Baddock, Książę i Księżna Walii poprosili mnie o podziękowanie za list, w którym zaprosiła Pani Ich Królewskie Wysokości na swój ślub 7 kwietnia 2023 roku" - czytamy w udsotępnionym przez nią dokumencie.

"Szczerze przepraszam za opóźnienie w odpowiedzi, ale ufam, że zrozumie Pani zaistniałą sytuację. Książę i księżna byli niezwykle wdzięczni za twoje uprzejme zaproszenie. To radosna  i niezapomniana okazja. Książę i Księżna Walii przesyłają najlepsze życzenia wspólnej przyszłości i jeszcze raz dziękują za poświęcenie czasu na napisanie do nich" - podsumował.

Internauci zachwyceni postawą royalsów. Tego nikt się nie spodziewał

Po przeczytaniu wiadomości zwolennicy monarchii byli strasznie podekscytowani, że fanka royalsów otrzymała przemyślaną odpowiedź. "Jakie słodkie i miłe z ich strony!" - napisał jeden z użytkowników Twittera.

Nie zabrakło również tych, którzy postanowili dorzucić swoje pięć groszy do życzeń książęcej pary. "Gratulacje z okazji ślubu, kochanie. Życzę ci własnej bajki i silnego partnerstwa na całe życie".

Wśród komentarzy znalazło się również pytanie od ciekawskiego internauty, który dociekał, jak zareagowałaby panna młoda, gdyby William i Kate naprawdę zjawili się na przyjęciu. Baddock odpowiedziała, że najprawdopodobniej by "zemdlała".

Chociaż książę i księżniczka nie byli w stanie uczestniczyć w ślubie Baddock w kwietniu, pojawili się na zaślubinach księcia Husajna z Jordanii z Rajwą Al Saifem 1 czerwca 2023 r. Z tej okazji Kate założyła różową suknię do ziemi z wysokim dekoltem i długimi rękawami, zaprojektowaną przez Elie Saab. William natomiast pojawił się na uroczystościach w granatowym garniturze i niebieskim krawacie.

Dzień po ślubie książę i księżniczka opowiedzieli o swoim doświadczeniu na Instagramie. "Wczoraj świętujemy ślub księcia Al Husseina bin Abdullaha i księżniczki Rajwy Al Hussein w Jordanii" - czytamy na ich wspólnym koncie na Instagramie. Wraz z podpisem Kate i William przesłali dwa zdjęcia: pierwsze było zdjęciem duetu spacerującego po ogrodach Zahran Palace,, a drugie było zdjęciem panny młodej i pana młodego siedzących przy ołtarzu.

Zobacz też:

Relacja Meghan i Kate wymknęła się spod kontroli royalsów. "Trzymaj swój palec z dala od mojej twarzy"

Zaskakujące słowa Harry’ego. Royals chciałby przeprowadzić się do Tokio

Książę Harry: jego tytuł został usunięty z oficjalnej strony royalsów. To cios 

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Książę William | Kate Middleton
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy