Reklama
Reklama

Wiktoria z Love Island zdradziła finał. Fani nie kryją zaskoczenia

Wiktoria jest jedna z gwiazd Love Island 9. Dziewczyna niestety nie miała szczęścia. Pozostali Islanderzy zdecydowali, że musi odejść z Wyspy, bo nie ma już szans na zbudowanie tu związku. Wiki tymczasem ujawniła finał swojej relacji.

"Love Island. Wyspa Miłości". Wiktoria pożegnała się z programem

Materiał zawiera linki partnerów reklamowych

"Love Island" powoli zmierza do finału. Już w tę niedzielę poznamy zwycięzców 9 edycji programu. Jak na razie na Wyspie Miłości pozostało 5 par. W tym tygodniu z bajeczną Hiszpanią pożegnała się jedna z ulubienic widzów, Wiktoria. Pozostali Islanderzy zdecydowali, że choć dziewczyna była tam od początku i z sukcesem wróciła na wyspę, to jednak nie ma już szans, by znaleźć tu swoją miłość. 

Reklama

"Love Island 9". Burzliwy związek Wiki i Adriana na Wyspie Miłości

Wiktoria i Adrian od pierwszych odcinków "Love Island. Wyspa Miłości" przypadli sobie do gustu. Na początku oboje byli sobą zauroczeni i dobrze się dogadywali. Po przeparowaniu Wiki znalazła się w parze z Danielem i pod koniec gry musiała opuścić Wyspę. Rzekomo zakochany w niej Adrian nie zdecydował się na odejście razem z nią. Choć w rozmowach często to deklarował, to w efekcie został na Love Island i próbował nawiązać relację z Emi. 

Wiki wróciła na Love Island dzięki decyzji produkcji. Była jednak urażona zachowaniem Adriana i kiedy to ona miała wybrać kogoś na randkę, nie dała szansy byłemu ukochanemu. Adi ciągle o niej myślał i chciał ją odzyskać. Kilka razy wyznawał jej miłość.

Islanderki przyznały Wiki rację

"Bardzo się cieszę, że nie wybrała Adriana. Myślę, że stać ją na kogoś lepszego. I tak jak zaobserwowałam i całą relację (...) u niej zawsze był on na pierwszym miejscu i no ona się skupiła tylko na nim, a on właśnie wręcz przeciwnie. Więc myślę, że zasługuję na kogoś, kto też będzie się skupiał tylko na niej, a nie na wielu i próbował z każdym nawet z koleżankami (...) Ogólnie fajnie razem wyglądali i kibicowałam tej parze na początku. Później z biegiem czasu jak się tak bardziej poznaje ludzi, to po prostu stwierdziłam, że Wiktorię naprawdę stać na kogoś o wiele lepszego" - mówiła jedna z uczestniczek, Daria, w rozmowie z Pomponikiem.

Ostatecznie Adrian opadł z programu, a Wiki została.

"Love Island. Wyspa Miłości". Wiktoria i Adrian po porgramie

W tym tygodniu Wiki również odpadła z programu. Wiadomo, że już na Love Island nie wróci. Uczestniczka LI wróciła już do Warszawy i pochwaliła się w sieci zaskakującym zdjęciem. Okazuje się, że czekał już na nią... Adrian. Uśmiechnięta Wiki pokazała zdjęcie z ukochanym i podpisała je "Happy end". 

Wygląda na to, że Wki i Adrian postanowili jednak kontynuować swoją przygodę z Love Island już w Polsce.

Kibicujecie im?

"Love Island 9". Gdzie oglądać powtórki?

Kolejny odcinek "Love Island. Wyspa Miłości"  na antenie TV4 od poniedziałku do niedzieli, bez sobót o godzinie 22:00. Jeśli przegapiłeś odcinek "Love Island 9" to nic straconego. Obejrzyj online najnowsze odcinki programu "Love Island. Wyspa miłości" na platformie Polsat Box Go.

Zobacz też:

Daria z "Love Island" o Wiktorii i Adrianie: "Stać ją na kogoś lepszego" [POMPONIK EXCLUSIVE]

Wiki jest zażenowana wspólną nocą z Adrianem. Nowy uczestnik "Love Island" zrobi zamieszanie w willi

"Love Island 9" hitem późnych wieczorów. Rekordowe wyniki nowego sezonu

Materiał zawierał linki partnerów reklamowych

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: "Love Island" | Love Island 9
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy