Reklama
Reklama

Wiktoria Gąsiewska skonfrontowała się z fanem. Ma dość pytań o ciążę!

Wiktoria Gąsiewska nie mogła przejść obojętnie wobec natrętnych pytań o ciążę. Aktorka ma już najwyraźniej dosyć tego, że fani dopatrują się w jej nieco większym brzuchu kolejnej sensacji. Gwiazda "Kowalscy kontra Kowalscy" w swoim stylu zareagowała na zaczepkę internauty. Wyjaśniła sprawę raz na zawsze?

Wiktoria Gąsiewska cieszy się z nowego związku

Wiktorię Gąsiewską zna prawie każdy młody człowiek w Polsce. Aktorka dała się poznać dzięki niesamowitym kreacjom bohaterek, w które się wcielała, a było ich całkiem sporo. Widzowie uwielbiają ją za rolę w "Rodzince.pl" czy serialu "Kowalscy kontra Kowalcy". Gwiazda miała także okazję zagrać w kinowych megahitach takich jak "Krime story. Love story" czy "Święta inaczej". U boku znanych polskich gwiazd pojawiła się również w produkcji Netflixa "W lesie dziś nie zaśnie nikt".

Reklama

Piękna blondynka z marszu przyciągnęła uwagę publiczności, a jej fani zachodzili w głowę, kto skradnie jej serce. To osiągnięcie przypadło w udziale Adamowi Zdrójkowskiemu, z którym aktorka była przez niespełna pięć lat. Choć związek wydawał się rokować na przyszłość, czas zweryfikował uczucie zakochanych i rozpadł się nagle w ubiegłym roku. Brat Wiktorii niedawno pokusił się o daleko idące stwierdzenia, wskazując, że jego były "szwagier" źle traktował Gąsiewską. Jaka jest prawda? Trudno stwierdzić, bo sam Zdrójkowski nie pokusił się o publiczny komentarz w tej sprawie.

Życie Wiktorii na nowo poukładało się po tym, jak pojawił się w nim Jasper Sołtysiewicz - kolejny przystojniak, z którym gwiazda zaczęła się umawiać. Choć początkowo mówiło się o tym, że tych dwoje łączy jedynie przyjaźń, szybko stało się jasne, że relacja ewoluowała w coś więcej. Para potwierdziła ten fakt, gdy pojawiła się razem na gali 30-lecia Polsatu. Od tamtej pory zakochani świetnie się mają, a Gąsiewska chętnie zabiera nowego ukochanego na salonu i zapoznaje go ze światem show biznesu, w którym do tej pory nie uczestniczył tak czynnie jak ona. Ze względu na to, że Wiktoria otwarcie opowiada o tym, jak świetnie czuje się przy Jasperze, nie brakuje osób, które oczekują, że para szybko zdecyduje się na poważniejsze kroki i być może założy rodzinę. Okazuje się jednak, że to przekonanie można póki co włożyć między bajki.

Wiktoria Gąsiewska wymownie odpowiada na zaczepkę internauty

Pod jednym z najnowszych postów Wiktorii Gąsiewskiej, gdzie możemy podziwiać gwiazdę pozującą w pełnym słońcu w Barcelonie pojawiły się nie tylko wychwalające ją pod niebiosa komentarze i komplementy, ale również dziwne pytania. Jedno z nich dotknęło drażliwego tematu, pewien internauta zaczął zastanawiać się, czy młoda aktorka nie jest przypadkiem w ciąży, ponieważ na fotografii jej brzuch został nieco uwydatniony, co może potęgować m. in. fason sukienki, którą przywdziała na siebie gwiazda. Kreacja jest bowiem wyjątkowo opięta, a to - jak wiadomo - sprzyja ukazywaniu niedoskonałości.

"Jesteś w ciąży?" - napisał pod postem anonimowy komentator.

Sądziliśmy, że Wiktoria zignoruje kolejne zapytanie o ciążę, na które już nie raz żartobliwie odpowiedziała, ale gwiazda nie przeszła wobec niego obojętnie.  Tym razem po raz kolejny w swoim stylu odpowiedziała na zaczepkę.

"Nie, lubię sobie dobrze zjeść" - czytamy pod zdjęciem wykonanym na tle panoramy Barcelony.

Komentarz aktorki stawia sprawę jasno. Jak widać Wiktoria akceptuje siebie taką, jaką jest.

Zobacz też:

Gwiazda "Rodzinki" przez lata spotykała się z kolegą z planu. Z kim aktualnie związana jest Wiktoria Gąsiewska?

Gąsiewska pozuje z ukochanym, a fani wciąż nie mogą zapomnieć o Zdrójkowskim? "Bardziej do ciebie pasował"

Ojciec Adama Zdrójkowskiego się wygadał. Wyjawił, czy jego syn jest w nowym związku!

Adam Zdrójkowski wyznał, jakie ma relacje z ojcem. Oto, jak wygląda Dariusz Zdrójkowski

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Wiktoria Gąsiewska
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy