Reklama

Reklama

Reklama

Wiktoria Gąsiewska pokazała zdjęcie ze studniówki! Co za kreacja!

Wiktoria Gąsiewska (18 l.) i Adam Zdrójkowski (17 l.) pochwalili się właśnie romantycznym zdjęciem z niebyle okazji. Para bawiła się na studniówce aktorki, a jej kreacja zrobiła furorę.

Aktorzy poznali się na planie serialu "Rodzinka.pl", gdzie grali...parę. Właśnie wówczas się w sobie zakochali w prawdziwym życiu.

Teraz jednak zakochani mają dla siebie mniej czasu, bo Wiktoria przygotowuje się właśnie do matury. Jest to stresujące wydarzenie w życiu każdego młodego człowieka, ale przed egzaminem dojrzałości należy odpowiednio uczcić ten wyjątkowy dzień.

Studniówka to impreza, na którą czekają wszyscy licealiści. Nie było inaczej także w przypadku Wiktorii, a podczas tego balu nie mogło zabraknąć u jej boku Adama.

Reklama

Para pochwaliła się pięknymi zdjęciami, na których Gąsiewska prezentuje swoją kreację. Na tę okazję gwiazda wybrała długą, kremową suknię, ze sporym rozcięciem i głębokim dekoltem.

Adam wyglądał na dumnego ze swojej dziewczyny i czule ją obejmował. Teraz fanom tej uroczej pary nie pozostaje nic innego, jak tylko trzymać kciuki za maturę celebrytki.

***
Zobacz więcej materiałów wideo: 

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Wiktoria Gąsiewska | Adam Zdrójkowski

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy