Reklama

Reklama

Reklama

Wiemy, kiedy i gdzie odbędzie się pogrzeb Tadeusza Gołębiewskiego

Tadeusz Gołębiewski zmarł nagle w wieku 79 lat. Zbudował swoje firmy od zera, aż stał się milionerem. Sam doglądał wszystkich biznesów, ponieważ wierzył, że tylko on zrobi wszystko najlepiej. Właśnie dlatego przedsiębiorca przypłacił najwyższą możliwą cenę. Wiemy, kiedy i gdzie odbędzie się pogrzeb Tadeusza Gołębiewskiego.

Tadeusz Gołębiewski dla wielu przedsiębiorców jest wzorem do naśladowania. Oddany, ciężko pracujący i nigdy niekorzystający z "drogi na skróty". Niestety, ciągłe bycie w biegu skończyło się dla magnata hotelarstwa tragicznie. Kiedy i gdzie odbędzie się pogrzeb Tadeusza Gołębiewskiego?

Tadeusz Gołębiewski nie żyje

Wieść o nagłej śmierci Tadeusza Gołębiewskiego 21 czerwca była szokiem nie tylko dla rodziny, ale też dla całego środowiska hotelarskiego i cukierniczego. Przedsiębiorca, który zbudował imperium dzięki własnej, ciężkiej pracy spocznie niedługo w swojej rodzinnej miejscowości. Przyczyną śmierci Tadeusza Gołębiewskiego był zawał serca.

Co stanie się z majątkiem i hotelowym imperium Gołębiewskiego?

Reklama

Śmierć Tadeusza Gołębiewskiego, którego uważano wręcz za marzyciela. Chciał budować hotele, a każdy miał być większy i lepszy od poprzedniego. Dzięki swojemu cukierniczemu imperium mógł sobie na to pozwolić.

Hotele Gołębiewski są charakterystyczne: kilkaset pokoi, baseny, SPA, restauracje i wielki rozmach samej budowli. Wiele kontrowersji wzbudziły szczególnie dwie budowy hotelu Gołębiewski: w Karpaczu i Pobierowie nad Bałtykiem. Ten ostatni nie został ukończony za życia milionera.

Co zatem stanie się z majątkiem i hotelowym imperium Gołębiewskiego? Odpowiedź jest prosta: po śmierci biznesmena, firmy zostaną przekazane na zasadzie sukcesji do rodziny Gołębiewskich. Zwłaszcza żony, Grażyny i trójki dzieci, które też prowadzą swoje biznesy.

Gdzie odbędzie się pogrzeb Tadeusza Gołębiewskiego?

Pogrzeb Tadeusza Gołębiewskiego odbędzie się w Radzyminie, czyli rodzinnej miejscowości przedsiębiorcy. Biznesmen spocznie na cmentarzu "Nowym" przy ulicy Bohaterów Bitwy Warszawskiej 1920 w Radzyminie.

Kiedy odbędzie się pogrzeb Tadeusza Gołębiewskiego?

Msza pogrzebowa w intencji Tadeusza Gołębiewskiego odbędzie się w kościele pod wezwaniem św. Jana Pawła II w poniedziałek, 27 czerwca o godzinie 13:00

Kim był Tadeusz Gołębiewski?

Tadeusz Gołębiewski urodził się  1 stycznia 1943 roku. Choć bardziej jest znany z branży hotelarskiej, to swoją karierę zaczynał jako cukiernik. Stworzył firmę "Tago", która trwa nieprzerwanie do dziś. Gołębiewski ma swoje hotele w Karpaczu, Mikołajkach, Białymstoku i Wiśle. Ostatnim dziełem Gołębiewskiego był hotel w Pobierowie, którego budowa jeszcze się nie skończyła.

Zobacz też:

Tadeusz Gołębiewski nie żyje. Magnat hotelowy i król ciasteczek zostawił po sobie spore imperium

Nowy singiel Dawida Podsiadło DRWI z Polaków? Oto "Post"

Oliwia Bieniuk zdradziła fanom swój sekret. Chodzi o przeprowadzkę do Warszawy

Doda już nie będzie Dorotą? Te polskie gwiazdy też zmieniły imię w dowodzie!

Znamy nowe imię Dody! Podpowiedź? Pasuje do jej znaku zodiaku!

Maciej Musiał głaszcze smukłe nogi kobiety podczas jazdy samochodem. Fani grzmią i ostrzegają! "Żenada"

Pomagajmy Ukrainie - Ty też możesz pomóc!

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Tadeusz Gołębiewski

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy