Reklama

Reklama

Reklama

Wiemy, do kogo zadzwonił Johnny Depp po rozprawie. Będziecie w szoku

Johnny Depp (59 l.) paręnaście dni temu zakończył "proces dekady". Po usłyszeniu wyniku znany aktor postanowił podzielić się dobrą nowiną ze swoim przyjacielem. Wiemy, do kogo gwiazdor wykonał pierwszy telefon. Będziecie w szoku.

Chociaż "proces dekady" między Amber Heard i Johnnym Deppem się już zakończył, to w mediach cały czas pojawiają się jakieś nowe rewelacje. W tym tygodniu kanał NBC wyemitował pierwszy wywiad aktorki po oficjalnym ogłoszeniu wyroku. W sieci pojawiła się także informacja, do kogo zadzwonił Depp, by powiedzieć o wyroku.

Reklama

Johnny Depp dzwoni do przyjaciela po rozprawie

Josh Richman to przyjaciel Deppa, który był z nim na sali sądowej w trakcie ogłoszenia wyroku. W rozmowie z fanami Johny'ego wyznał, że wie, do kogo aktor zadzwonił, by pochwalić się decyzją przysięgłych. Okazuje się, że połączył się na FaceTime ze swoim przyjacielem Robertem Downeyem Jr.

Okazuje się, że Robert bardzo cieszył się z wyroku. Aktor miał pogratulować Deppowi zakończenia tej sprawy.

Czy Johnny Depp pozwie Heard jeszcze raz?

Amber Heard w emitowanej przez NBC w rozmowie z Savannah Guthrie wyjawiła, że w czasie, kiedy ona i Depp byli małżeństwem, dochodziło wobec niej do agresywnych zachowań. Aktorka dodała również, że Depp kłamał w sądzie.

Po tym wywiadzie w sieci znowu zawrzało. Na temat wypowiedziało się wielu prawników, którzy jednogłośnie uznali, że Depp może złożyć kolejny pozew.

Zobacz też:

Justyna Steczkowska cała w lateksie w Opolu. Ależ wpadka


Katarzyna Cichopek dostała nowy program? Co za wiadomość


Pomagajmy Ukrainie - Ty też możesz pomóc!

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Johnny Depp | Robert Downey Jr.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy