Reklama
Reklama

Wielkie zmiany w życiu Martyny Wojciechowskiej. Podróżniczka już tego nie ukrywa

Martyna Wojciechowska od czasu rozwodu z Przemysławem Kossakowskim oficjalnie pozostaje singielką. W jednym z ostatnich wywiadów przyznała jednak, że swoje życie miłosne uważa za "satysfakcjonujące". Czy to oznacza, że w jej życiu pojawił się nowy mężczyzna?

Związek Wojciechowskiej i Kossakowskiwego rozpadł się nieoczekiwanie

Martyna Wojciechowska i Przemysław Kossakowski byli jedną z ulubionych par polskiego show-biznesu. Słynna podróżniczka poznała swojego przyszłego męża zupełnie przypadkiem - w 2018 roku oboje spotkali się na planie "Dzień Dobry TVN". Pomiędzy dwójką szybko zaiskrzyło i znajomość przerodziła się w prawdziwe uczucie.

Dwa lata później zakochani zdecydowali się zalegalizować swój związek. Choć wszystko wskazywało na to, że pomiędzy partnerami wszystko układa się świetnie, zaledwie trzy miesiące po ślubie para poinformowała o rozwodzie. Fani Wojciechowskiej i Kossakowskiego byli w szoku.

Reklama

"Po 3 latach i 3 miesiącach od ślubu, z dnia na dzień nastąpił koniec mojego małżeństwa" - oświadczyła w mediach społecznościowych.

Pomimo tego, że to Przemysław złożył pozew, sąd orzekł, że związek rozpadł się z winy męża. Chociaż para długo czekała na rozprawę, wszystko udało się załatwić podczas jednego posiedzenia i to w sposób zaoczny - żadne z nich nie zjawiło się w sądzie osobiście.

Martyna Wojciechowska podusmowała swoje życie miłosne


Od tamtego czasu Martyna Wojciechowska wiodła życie singielki i starała się nie rozpamiętywać przeszłości.

"Czasem spotykamy na swojej drodze ludzi, którzy nas zawodzą. Tyle. Nie należy dorabiać do tego ideologii" - mówiła celebrytka w rozmowie z magazynem "Viva!".

Pomimo rozwodu, słynna podróżniczka przyznała jednak, że jest zadowolona ze swojego życia miłosnego i ocenia je bardzo pozytywnie.

"Wiele rzeczy mi nie wyszło, ale życie prywatne, osobiste, miłosne uważam za bardzo dobre i satysfakcjonujące" - podsumowała.

Marytna Wojciechowska nie jest już singielką?

Czy to oznacza, że Martyna Wojciechowska otworzyła się na miłość i w jej życiu pojawił się nowy mężczyzna? Choć oficjalnie nic o tym nie wiadomo, można przypuszczać, że 49-latka znów jest zakochana!

Gwiazda TVN-u nie potwierdziła jak na razie tych rewelacji i nie zdradziła publicznie, kim jest jej wybranek. Być może po swoich doświadczeniach z wcześniejszymi partnerami teraz podchodzi do swojej relacji z większą ostrożnością i pewne kwestie woli pozostawić w sferze prywatnej.

Jak do tej pory Martyna Wojciechowska była zaręczona już pięć razy. W dodatku dwukrotnie odwoływała ślub. Czy tym razem uda jej się odnaleźć prawdziwe szczęście w miłości?

Zobacz też:

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Martyna Wojciechowska
Reklama
Reklama
Reklama