Reklama
Reklama

Koniec domysłów i pogłosek. Wojciechowska przekazała pilne wieści

Martyna Wojciechowska ma powody do radości. Dziennikarka została odznaczona Orderem Uśmiechu, co – jak sama stwierdziła – jest dla niej wielkim wyróżnieniem. To nie były zatem plotki. Z tej okazji napisała specjalny post, w którym dziękuje za przyznanie jej odznaczenia.

Martyna Wojciechowska odznaczona Orderem Uśmiechu

Martyna Wojciechowska czwartkowe popołudnie z pewnością zapamięta na długo. Dziennikarka wzięła bowiem udział w wydarzeniu, podczas którego dostała wyjątkową nagrodę. Wojciechowską odznaczono Orderem Uśmiechu, z czego - jak sama napisała - jest niezwykle dumna.

"Najważniejsza nagroda w moim życiu! I to akurat dzisiaj, w Międzynarodowy Dzień Orderu Uśmiechu i 55. rocznicę jego ustanowienia. Dziękuję z całego serca! Dlaczego najważniejsza? Bo TO NAGRODA OD DZIECI! DZIECI nominują do niej i wybierają "Kawalera lub Damę Orderu Uśmiechu" - napisała, dodając, że to dla niej zaszczyt, że znalazła się wśród wybitnego grona laureatów takich jak Nelson Mandela czy Jurek Owsiak.

Reklama

Wojciechowska dodała również, że pamięta z dzieciństwa uroczystości wręczenia tych odznaczeń, które oglądała w telewizji. W pamięci szczególnie utknął jej moment, kiedy laureaci muszą wypić puchar soku z cytryny.

"To było niesamowite, ale rzeczywistość przerosła moje wszelkie wyobrażenia, nie mogę przestać się UŚMIECHAĆ!" - napisała, dodając, że jest niezwykle dumna z tego odznaczenia i dziękuje dzieciom za przyznanie jej go.

W komentarzach posypało się oczywiście mnóstwo gratulacji, zarówno od osób znanych, jak i od fanów Martyny Wojciechowskiej.

Życie prywatne Martyny Wojciechowskiej pod lupą

Fani Wojciechowskiej śledzą nie tylko jej poczynania zawodowe, ale także prywatne. A tam swego czasu też sporo się działo, choć niekoniecznie dobrego.

Wojciechowska w 2020 roku wyszła za mąż za Przemysława Kossakowskiego. Małżeństwo przetrwało jednak zaledwie kilka miesięcy i zakończyło się wprawdzie nie praniem brudów, ale jednak niemałą wrzawą medialną. Oboje jednak zostawili przeszłość za sobą i dziś nie wspominają o sobie ani nie obserwują swoich profili na Instagramie.

Zobacz też:

Wojciechowska ostro o alimentach Królikowskiego. Kolejny mocny cios w aktora

Piróg zazdrości Wojciechowskiej. Zaskoczył szczerym wyznaniem

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Martyna Wojciechowska
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy