Reklama
Reklama

Wielkie poruszenie w domu Lewandowskich. Anna wrzuciła post, a internauci zaczęli nagle komentować

Świąteczną atmosferę doskonale czuć już w domu Anny i Roberta Lewandowskich. Są piękne dekoracje, a teraz dołączył do tego zapach pierniczków, które całą rodziną przygotowali w markowym sprzęcie. Jego reklama na Instagramie Anny wywołała prawdziwą aferę w komentarzach.

Anna Lewandowska piecze świąteczne pierniczki z rodziną

Trudno znaleźć drugą Polkę wzbudzającą tak skrajne emocje wśród rodaków. Każdy ruch Anny Lewandowskiej jest szeroko komentowany na portalach społecznościowych. Publikacje żony Roberta Lewandowskiego zawsze spotykają się z dużym odzewem fanów. 

Nie inaczej było tym razem, kiedy to na instagramowym profilu Anny Lewandowskiej pojawiła się reklama sprzętu kuchennego znanej marki. Krótkie wideo przedstawia rodzinną sielankę. Możemy tam zobaczyć, jak cała rodzina Lewandowskich wesoło przygotowuje świąteczne łakocie - pyszne i aromatyczne pierniczki. 

Reklama

"Tradycyjnie co roku - pieczenie pierników. Wczoraj pierwszy raz, ale na pewno nie ostatni w tym miesiącu. Kto tak jak ja uwielbia ten zapach w całym domu?" - napisała Anna. 

Wśród komentarzy można znaleźć zachwyt nad rodzinną atmosferą panującą w domu Anny i Roberta: 

"Cudowna rodzinka!", "Słodko i idealnie. Cudne dziewczynki", "Przeurocze". 

Afera u Anny Lewandowskiej. Lawina krytyki w komentarzach. "To żenujące"

Jak się jednak okazuje, nie wszystkim obserwatorom Anny Lewandowskiej przypadła do gustu reklama sprzętu kuchennego. Pojawiło się mnóstwo głosów krytyki, a w komentarzach rozpętała się prawdziwa afera. Aż trudno uwierzyć, że niewinne nagranie z pierniczkami może powodować tak ogromne emocje u obserwujących. 

"To jest trochę żenujące", "Śmieszne, że milionerzy muszą reklamować jakieś garnki", "Nie stać mnie na to. Jak większość polskiego społeczeństwa" - grzmiali internauci. 

Anna nie odniosła się do słów krytyki pod swoim postem.

Zobacz także:

Anna Lewandowska nie zintegrowała się na emigracji? Hiszpanie ją rozczarowali

Anna Lewandowska "jest zakochana"? Hiszpańscy dziennikarze nie mają wątpliwości

Finanse Lewandowskiej pod lupą. Zagraniczne media ujawniły ranking

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Anna Lewandowska
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy