Reklama
Reklama

Anna Lewandowska "jest zakochana"? Hiszpańscy dziennikarze nie mają wątpliwości

Anna Lewandowska w ostatnim czasie wzbudziła spore zainteresowanie hiszpańskich dziennikarzy. Najpierw uwagę przyciągnęła szkołą tańca małżonki Roberta Lewandowskiego, a teraz jeden z tabloidów prześwietlił jej nowe posty. Katalońskie media natychmiast podchwyciły temat i uznały, że polska influencerka jest... zakochana.

Anna Lewadnowska startuje ze szkołą tańca

Anna Lewandowska po przeprowadzce wraz z mężem z Monachium do Barcelony odkryła w sobie nową pasję i zajęła się nauką bachaty pod czujnym okiem hiszpańskiego instruktora tańca.

Żona najlepszego polskiego piłkarza systematycznie publikowała w mediach społecznościowych kolejne zdjęcia i nagrania, które dokumentowały jej postępy.

Reklama

Jej intensywne pląsy z przystojnym trenerem tańca sprawiły, że internauci zaczęli być nieco podejrzliwi, a tabloidy wprost sugerowały, że między parą dzieje się coś, co powinno zwrócić uwagę Roberta Lewandowskiego.

Niedawno okazało się, że lekcje nie poszły na marnie - Anna Lewandowska ogłosiła bowiem, że sama ma zamiar zostać nauczycielką tańca i zaprosiła wielbicieli na pierwsze lekcje!

Hiszpańskie media piszą o Annie Lewandowskiej

To wzbudziło zainteresowanie hiszpańskich dziennikarzy, którzy zaczęli z zainteresowaniem przyglądać się jej poczynaniom. Okazuje się, że Anna Lewandowska w wolnym czasie z zapałem oddaje się wycieczkom po najbardziej malowniczych zakątkach Katalonii.

Na swoim instagramowym profilu zrobiła nawet listę miejsc, które warto w tym regionie zwiedzić.

"Magiczne miejsca. Odkrywamy Katalonię" - napisała pod zdjęciem. "Morro de l'Abella, Croscat, Olot" - wymieniła miejsca, które udało jej się zobaczyć podczas weekendowego wypadu.

Hiszpańskie media od razu podchwyciły temat i zaczęły zachwycać się relacjami małżonki kapitana biało-czerwonych.

Sporo uwagi poświęcili influencerce dziennikarze "Mundo Deportivo", którzy napisali o polskiej celebrytce osobny artykuł. W tekście autor nie ma wątpliwości, że Anna Lewandowska wprost zakochała się w Katalonii.

"Cudowne miasteczko półtorej godziny drogi od Barcelony, w którym zakochała się Anna Lewandowska" - czytamy w sportowym dzienniku.

Czy to zachęci małżonkę Roberta Lewandowskiego do kolejnych relacji z podróży?

Zobacz też:

Lewandowska pilnie przekazała radosne wieści. Anna oficjalnie potwierdziła

Lewandowska wystosowała ważny apel. Posiedzenie sejmu ją zmobilizowało 

Lewandowska zainspirowała się Hołownią. Stara się być zabawna na TikToku

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Anna Lewandowska | Robert Lewandowski
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy