Reklama
Reklama

Wielkie poruszenie w domu Artura Żmijewskiego. Córka właśnie się pochwaliła

Artur Żmijewski od ponad trzech dekad jest szczęśliwym mężem Pauliny. Zakochani doczekali się razem trójki pociech, z których najstarsza, Ewa, niedawno ogłosiła zaręczyny. Teraz córka aktora pochwaliła się w sieci kolejnym ważnym momentem - jej narzeczona świętuje właśnie okrągłe urodziny.

Córka Artura Żmijewskiego ogłosiła zaręczyny z ukochaną

Artur Żmijewski nigdy nie ukrywał, że jest człowiekiem rodzinnym, a dbanie o dobry kontakt z bliskimi jest dla niego bardzo ważny. Swoją ukochaną żonę, Paulinę, poznał jeszcze w liceum. Na ślubnym kobiercu stanęli w 1992 roku i od tej pory tworzą szczęśliwy i zgodny związek. Małżonkowie doczekali się razem trójki dzieci: córki Ewy (31 l.) oraz synów Karola (24 l.) i Wiktora (22 l.)

Ewa wyrasta na prawdziwą gwiazdą. Przez ostatnie lata prężnie rozwija karierę w branży muzycznej. Miłość do muzyki pozwoliła jej także na poznanie swojej życiowej partnerki - perkusistki Shandy. To właśnie pasja połączyła obie kobiety, które od lat są w szczęśliwym związku.

Reklama

Panie są ze sobą bardzo szczęśliwe, a niedawno Ewa ogłosiła, że zdążyły się już zaręczyć. Co ciekawe, udało im się to przez dłuższy czas utrzymać w tajemnicy.

"To nie nowość, to się stało z dwa lata temu" - zaznaczyła córka Artura Żmijewskiego w rozmowie z Plejadą.

Ewa Żmijewska świętuje urodziny ukochanej

Ewa Żmijewska założyła wraz z ukochaną muzyczny duet o nazwie Shandy&Ewa. Zakochane lata temu zdecydowały się na przeprowadzę do Polski, gdzie rozwijają swoją karierę.

Ostatnio obie miały ważny powód do świętowania. Shandy Casper skończyła właśnie 30 lat. W Internecie pojawiła się seria zdjęć oraz urocze wideo, na którym widać, jak panie celebrują tę wyjątkową okazję. Nie zabrakło oczywiście tortu, który miał wyjątkowy kształt - bębna z dwoma pałeczkami, co zdecydowanie nawiązywało do faktu, że Shandy jest perkusistką.

Redakcja Pomponika dołącza do życzeń.

Zobacz także:

Synowie Żmijewskiego już tego nie ukrywają. Nie do wiary, co wyszło na jaw

Córka Żmijewskiego potwierdziła wieści o swoim związku z partnerką. I to jakie

Córka Artura Żmijewskiego układa sobie życie z perkusistką. Co na to tata?

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Ewa Żmijewska | Artur Żmijewski
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy