Reklama
Reklama

Wielki powrót zapomnianej gwiazdy "Klanu". Zobaczymy ją w kultowym serialu

Powrót Katarzyny Tlałki na mały ekran to niewątpliwie dobra wiadomość dla fanów aktorki i widzów, którzy pamiętają jej kreację w "Klanie" - zagrała tam Kingę. Gdzie więc zobaczymy znów aktorkę i w jakiej roli?

Katarzyna Tlałka, która przed laty zapadła w pamięć widzów jako Kinga z serialu "Klan", szykuje się do wielkiego telewizyjnego powrotu. Po latach przerwy spędzonych na scenie teatralnej, aktorka znów zagości na małych ekranach.

Katarzyna Tlałka poza "Klanem" ma wspaniały dorobek

Choć Tlałka nie może pochwalić się obszerną filmografią, to w jej dorobku znajdują się naprawdę znaczące tytuły. Krakowska aktorka miała okazję debiutować na srebrnym ekranie w "Liście Schindlera" reżyserii Stevena Spielberga. Kolejne role w "Spisie cudzołożnic" czy "Sławie i chwale" umacniały jej pozycję w branży, jednak to "Klan" uczynił ją rozpoznawalną w całej Polsce.

Reklama

Katarzyna Tlałka karierę rozwijała głównie na deskach teatru

Przez wiele lat aktorka oddała się życiu teatralnemu, związując się na stałe ze sceną Teatru Ludowego w Krakowie. W tym teatrze debiutowała zaraz po ukończeniu PWST, występując w spektaklu "Piękna i Bestia". Choć miłośnicy teatru mogli regularnie podziwiać jej talent, na ekranie Tlałka pojawiała się jedynie okazjonalnie.

Katarzyna Tlałka wraca do telewizji

Jak informuje tygodnik "Życie na gorąco", 52-letnia aktorka dołączyła do ekipy popularnej telenoweli "Barwy szczęścia" emitowanej na antenie TVP2.

"Przed wakacjami zaczęłam zdjęcia do serialu. Zagram siostrę Kasi, granej przez Katarzynę Glinkę. Więcej zdradzać nie mogę" - mówi aktorka.

Tlałka w ostatnich latach skupiała się głównie na wychowywaniu trzech córek, będąc jednocześnie w stałym związku z aktorem i reżyserem Mirosławem Neinertem. W rozmowie z tygodnikiem aktorka zdradziła, że dwie z jej córek, 14-letnie bliźniaczki Pola i Mai, mogą w przyszłości podążyć - na wzór rodziców - drogą artystyczną.

Przeczytajcie również:

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Klan
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy