Reklama
Reklama

Wielka radość w rodzinie Hanny Śleszyńskiej. Tyle lat na to czekała i w końcu się udało

Hanna Śleszyńska (64 l.) latami marzyła tylko o jednym. Aktorka z całego serca pragnęła, aby jej synowie ułożyli sobie życie i znaleźli stabilizację. W wywiadach mówiła, że chciałaby zostać babcią. Teraz jej marzenie się ziściło. W całej rodzinie zapanowała wielka radość.

Hanna Śleszyńska doczekała się wnuka

Hanna Śleszyńska zawsze była niezwykle rodzinną, ciepłą i serdeczną osobą. Gdy w 1985 roku przyszedł na świat jej pierwszy syn, Mikołaj, mogła liczyć na wsparcie ze strony swoich rodziców. Oboje bardzo mocno angażowali się w wychowanie chłopca. W 1995 roku aktorka po raz kolejny została mamą. I tym razem rodzice Hanny Śleszyńskiej stanęli na wysokości zadania. Wspierali ją i Piotra Gąsowskiego w opiece nad Jakubem. Po latach gwiazda wspominała, że żałuje, że nie miała dla dzieci tyle czasu, ile naprawdę tego wymagały. Kariera zawodowa bez reszty ją pochłonęła.

Reklama

Lata lecą błyskawicznie i choć trudno w to uwierzyć, synowie Śleszyńskiej mają już 39 i 28 lat. Aktorka w przeszłości niejednokrotnie wspominała w wywiadach dla prasy, że marzy jej się, aby jej dzieci ustatkowały się. Chciała zostać babcią i móc obserwować dorastanie kolejnego pokolenia.

"Zawsze marzyłam o tym, żeby zostać babcią, zaglądałam do wózków z małymi dziećmi" - mówiła Śleszyńska, cytowana przez tygodnik "Świat i Ludzie".

Pod koniec grudnia minionego roku marzenie Hanny Śleszyńskiej nareszcie się ziściło.

"Kochani. Tak wygląda szczęśliwa babcia, zostałam nią 29 grudnia, gdyż tego dnia urodził się mój wnuk, Tymek" - ogłosiła niedawno w mediach społecznościowych, zachwycona aktorka.  

Wielka radość w rodzinie Hanny Śleszyńskiej

Starszy syn aktorki jesienią 2019 roku poślubił Olę. Po kilku latach małżeństwo doczekało się pierwszego potomka. Wnuczek Hanny Śleszyńskiej w momencie narodzin ważył 3400 g i mierzył 54 cm. Świeżo upieczeni rodzice mieszkają wraz z synkiem w Warszawie, dlatego babcia w każdej chwili jest w stanie pomóc w opiece nad maluchem. 

I choć Hanna Śleszyńska wciąż ma na głowie mnóstwo obowiązków zawodowych i występuje w aż kilku spektaklach, to zawsze znajdzie czas dla wnuka. Aleksandra i Mikołaj mogą także liczyć na nieocenione wsparcie prababci Tymka. 90-letnia mama Hanny Śleszyńskiej również z radością angażuje się w życie młodej rodziny.

"Chciałabym być tak punktualna, dzielna i niezawodna, jak moja Mama. Kocham ją i cieszę się, że ją mam" - pisała w mediach społecznościowych o swojej mamie Hanna Śleszyńska.

Nic, tylko pozazdrościć!

Zobacz też:

Anna Głogowska wciąż wspiera byłego partnera. Od 7 lat nie są już razem

Niespodziewane wieści o Gąsowskim i Głogowskiej. Znów mają się ku sobie?

Gąsowski spakował walizki i ruszył do brata milionera. Nie jest tam sam

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Hanna Śleszyńska
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy