Reklama
Reklama

Wielka niespodzianka w domu Sabiny Jeszki. Gwiazda "Mam talent" zbiera gratulacje

Sabina Jeszka sławę zyskała za sprawą trzeciej edycji programu "Mam talent". Wokalistka swoim głosem zachwyciła jurorów i publikę, ale okazuje się, że nie tylko w sferze zawodowej bardzo dobrze jej się układa. Wokalistka niedawno pochwaliła się, że jest w ciąży!

Sabina Jeszka: kim jest?

Sabina Jeszka urodziła się w 1988 roku i pochodzi z Rybnika. Rozpoznawalność zyskała za sprawą udziału w talent show. W "Mam talent" doszła do wielkiego finału, jednak nie udało jej się wygrać konkursu. Następnie wzięła udział w programie "The Four. Bitwa o sławę". Publika może kojarzyć ją również z gościnnych występów w formacie "Jaka to melodia?".

W 2017 roku wzięła ślub z fotografem Karolem Małeckim, para ma jedną córkę, ale ich rodzina niebawem znów się powiększy!

Reklama

Sabina Jeszka w ciąży. Gwiazda "Mam talent" pochwaliła się radosną nowiną

Sabina Jeszka jest mamą Anastazji, lecz już za kilka miesięcy powita drugie dziecko. Artystka radosną nowiną pochwaliła się w sieci. Za pośrednictwem mediów społecznościowych dodała nagranie, na którym widać, jak jej pociecha ogląda nagranie z badania USG.

Do wpisu dodała wymowną emotkę serduszka. Dziewczynka z wielką radością wpatrywała się w ekran, a fani ruszyli z gratulacjami. Pod wpisem pojawiło się wiele miłych i ciepłych słów.

"Rośnijcie zdrowo; Ale cudownie, rodzinka się powiększa; Cudowna wiadomość" - zachwycała się publika.

Gratulujemy!

Przeczytajcie również:

Sabina Jeszka była gwiazdą trzeciej edycji "Mam Talent". Jak bardzo się zmieniła?

Sabina Jeszka w strachu! Jej córka trafiła do szpitala! "Dziecko nagle stało się warzywem"

Sabina Jeszka urodziła! Pokazała zdjęcie ze szpitala!              

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Sabina Jeszka | "Mam talent!"
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy