Reklama

Reklama

Reklama

Wiedźmin 3: Wyciekły zdjęcia z kluczowej sceny! Fani nie są zachwyceni...

Fani książki Andrzeja Sapkowskiego o przygodach Geralta z Rivii, czyli Wiedźmina, nie mają powodów do radości. Sieć właśnie obiegły zdjęcia z planu serialu o przygodach głównego bohatera cyklu powieści. Jak się okazuje Geralt stoczy bardzo ważną bitwę opisaną w książce, ale w produkcji Netflixa będzie wyglądać znacznie inaczej. Fani już nie kryją oburzenia!

Fani Wiedźmina już nie mogą doczekać się na trzeci sezon serialu o przygodach Geralta, który emitowany jest na popularnej platformie streamingowej. Ku uciesze widzów portal "Redanianintelligence" podaje, że twórcy produkcji nagrali już połowę z przewidzianych w najnowszej odsłonie odcinków. Kolejna część ma obrazować wydarzenia opisane w "Czasie pogardy", czyli drugiego tomu sagi Andrzeja Sapkowskiego.

Niedawno sieć obiegły zdjęcia z planu produkcji. Nie ma wątpliwości, iż ukazane kadry zwiastują duże zmiany w fabule. Fani już grzmią i nie są zachwyceni!

Reklama

Wiedźmin 3: Wyciekły zdjęcia z kluczowej sceny! Fani nie są zachwyceni...

Scenarzyści i producenci serialu przyzwyczaili już miłośników przygód Geralta do tego, że fabuła produkcji na Netflixie znacznie różni się od wizji zapisanych w książkach Andrzeja Sapkowskiego. Pomimo tego, format o Wiedźminie cieszy się ogromną popularnością, a internet właśnie obiegły zdjęcia z planu.

Na kadrach zamieszczonych na Twitterze widzimy ważną scenę sagi, a mianowicie walkę Wiedźmina z potężnym czarodziejem, Vilgefortzem z Roggeveen. W opowieści mag był przeciwnikiem Geralta.

Biały Wilk stoczył z nim pojedynek i poniósł klęskę, a czarodziej połamał mu kości i zniszczył miecz. To właśnie tę ważną i istotną scenę dla całej serii opowieści o Wiedźminie niedawno nagrywano.

Wyciekły nagrania z planu serialu "Wiedźmin"! Co będzie w trzeciej części serialu?

Na zdjęciach z planu widzimy aktorów, Mahesha Jadu i Henry'ego Cavilla, którzy ogrywają walkę. W zamieszczonym tweecie możemy dostrzec również, że odtwórca czarodzieja w ręku trzyma znany z oryginału kij. To niestety nieliczne elementy, które zgadzają się z oryginałem Sapkowskiego.

Fani w mig zauważyli, że w książce bitwa miała miejsce w budynku u stóp wieży, gdzie dach był podziurawiony, wsparty na kolumnach i pilastrach. W powieści czytamy, iż Vilgefortz wleciał do budynku od góry, a Geralt zablokował mu drogę kierującą do portalu, z którego zniknęła Ciri.

Na opublikowanych zdjęciach możemy zauważyć Wiedźmina i maga na... pustyni! Piasek, klify i żadnych dodatkowych elementów. Fani nie kryją oburzenia, iż tak ważna scena została znacząco zmieniona i już obawiają się, że reszta ujęć trzeciej serii znów będzie diametralnie różnić się od tych opisanych w książkach.

Zobaczcie sami przedsmak kolejnej serii przygód Białego Wilka.

Czekacie na nowe odcinki?

Zobaczcie również:

Wachowicz szczerze o konflikcie z Makłowiczem. Wyjawiła też tajemnicę swojego programu o gotowaniu

Hanna i Tomasz Lis wzięli cichy ślub, a potem równie cichy rozwód. Dlaczego się rozstali?

Krzysztof Rutkowski w "Tańcu z Gwiazdami"! To nagranie już robi furorę

Pomagajmy Ukrainie - Ty też możesz pomóc

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Wiedźmin 3 | Henry Cavill

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy