Reklama
Reklama

Wieczorek nie może już tego wytrzymać? Z zazdrością obserwuje rolę żony

Krystian Wieczorek (47 l.) nie krył dumy, gdy żona dostała angaż do "Korony królów". Martwił się tylko, że serial dostarczy mu zbyt mocnych wrażeń. Jego koszmar niestety się spełnił. Maria Szafirska (31 l.) w roli damy dworu odnalazła się całkowicie, ale doczekała się przy tym wątku romantycznego!

Krystian Wieczorek zazdrosny o żonę? Maria ma wątek romantyczny w "Koronie królów"!

Maria Szafirska od dłuższego czasu czekała na taką rolę. "Korona królów" jest w końcu ogromnym hitem, który ogląda tysiące ludzi. Nic dziwnego, że nawet wątek romantyczny z Jędrzejem Jezierskim nie ugasił jej zapału - czego nie mógł powiedzieć jej zatroskany mąż! Krystian Wieczorek ufa żonie bezgranicznie, jednak nie był pewien, co do tego, czy będzie mu się dobrze oglądało historię miłosną z żoną w roli głównej! 

Warto przypomnieć, że Maria i Krystian Wieczorek poznali się na planie. "M jak miłość" to serial, który zapewnił im nie tylko rozwój kariery, ale też tytułowe uczucie. Według scenariusza ich postacie były bardzo blisko, wręcz o krok od romansu. Nie doszło do niego, jednak napięcie między postaciami przeniosło się na codzienność aktorów. Krystian ma więc świadomość, jak bardzo emocje z ekranu potrafią namącić w prawdziwym życiu!

Reklama

Wieczorek i Szafirska pobrali się pięć lat temu

Jak podaje "Rewia", wspominając początki relacji, Krystian Wieczorek z niepokojem przygląda się scenom, w których gra ukochana. Czy rola może być sprawdzianem dla ich uczucia? A może obawy aktora są nieuzasadnione? Niemal na pewno! Para ma się świetnie i wspólnie świętuje długotrwały związek. Pobrali się pięć lat temu, a niedługo potem na świat przyszła ich córeczka, Aniela. Od tamtego czasu widywani razem zawsze mają na twarzach promienne uśmiechy. Taka miłość to prawdziwy skarb!

Krystian Wieczorek jest bardzo religijną osobą

Krystian kieruje się w życiu własnym wartościami. Jeśli udziela wywiadu, to opowiada tylko o rzeczach ważnych lub reaguje na różnego typu niesprawiedliwości. Do tematów, które chętnie porusza zalicza się m.in. wiara. W wywiadzie z "Aleteia" wyjawił, czy Bóg zawsze był dla niego ważny. 

"Był, zawsze! Tylko nie zawsze zdawałem sobie z tego sprawę, ta relacja była "po mojemu". Kiedy powiedziałem: "Niech się dzieje, jak Ty chcesz, decyduj, co mi dasz, to biorę", wszystko się zmieniło. Jezus zapytał Piotra trzy razy, czy Go kocha. Trzy razy! Piotr zapewnił, że tak, ale... Próbujemy układać tą relację po naszemu, a kiedy oddamy Jemu pole działania, napięcia znikają. To przełom - nie po mojemu, ale po Bożemu" - tłumaczył podekscytowany aktor.

Krystian Wieczorek to jedna z tych gwiazd, która stroni od dzielenia się życiem prywatnym. Szanuje swój spokój i cieszy się z czasu spędzanego z rodziną - daleko od kamer i ścianek. Jeśli już pokazuje się publicznie, od razu zostaje zauważony. To wielkie święto dla paparazzich, którzy tylko czekają na to, by ukrywające się gwiazdy wyszły z ukrycia.

Wieczorek krytykuje zarobki w teatrze. Fani doceniają jego szczerość

Do innych ważnych tematów, które gwiazdor porusza w wywiadach zaliczyć można zarobki w teatrze. W wywiadzie dla "Twój Styl" zdradził, że nie jest to duża kwota. 

"Nie żyję na księżycu i widzę, co dzieje się w mojej branży. Wiele osób myśli, że aktor zarabia dużo. Jednak, gdy pracuje jedynie w teatrze na samym etacie, bez spektakli, na rękę dostaje jakieś 2 tysiące, a jak ma pół etatu - to tysiąc złotych. Jak za taką kwotę przeżyć?" - pytał sentecjonalnie. 

Szczere podejście do mówienia o swoich poglądach i niepoddawanie się presji społeczeństwa sprawiło, że mężczyznę obserwuje całkiem pokaźna grupa fanów. Na Instagramie uzbierał ponad 160 tysięcy obserwujących. Należycie do ich grona?

Czytaj też:

Kobiety o tych imionach imponują i wzbudzają zazdrość - jesteś na liście?

Królowa Camilla: Afera przed koronacją. To pierwsza taka sytuacja od 300 lat! Chodzi o jej koronę!

Król Karol III odcina się od dziedzictwa Elżbiety II? Jego korona ma zostać poddana "modyfikacji"

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Krystian Wieczorek | Maria Szafirska
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy