Reklama
Reklama

Krystian Wieczorek zabrał młodszą żonę na imprezę. Rzadki widok!

Krystian Wieczorek nie jest częstym gościem na imprezach branżowych, a przynajmniej nie w ostatnich latach. Wygląda na to, że stał się bardziej domatorem. Po roku nieobecności jednak przyszedł na wydarzenie branżowe, i to nie sam! Aktorowi towarzyszyła żona, Maria Szafirska.

Krystian Wieczorek kiedyś był stałym bywalcem różnych premier, eventów czy gal z udziałem gwiazd polskiego show-biznesu. Od kilku lat jednak gwiazdor "M jak miłość" rzadko pokazuje się publicznie.

Odkąd aktor założył rodzinę, to właśnie bliskim poświęca wolny czas. Oprócz tego dużo pracuje, zatem na imprezy branżowe nie ma już za bardzo czasu.

Krystian Wieczorek z żoną Marią Szafirską razem na ściance

Wieczorek w 2016 roku poślubił swoją koleżankę po fachu, Marię Szafirską. Ich związek budził emocje ze względu na różnicę wieku. Ukochana jest bowiem młodsza od aktora o 17 lat. Obecnie on ma 47 lat, ona 30. Zakochani jednak nie zważają na to, co mówią o nich inni i nadal są ze sobą niezwykle szczęśliwi. Cztery i pół roku temu para powitała też na świecie swoje pierwsze dziecko, córeczkę Anielę.

Reklama

Choć na co dzień Krystian Wieczorek jest zapracowany, to nie odmówił sobie przyjścia premierę "Human to Human", czyli screeningu filmu dokumentalnego. Para na tę okazję wybrała luźne casualowe stylizacje. Maria Szafirska postawiła na jasne jeansy, czarną bluzkę i ramoneskę, Krystian Wieczorek natomiast wybrał musztardowe spodnie, ciemną koszulę i marynarkę.

To pierwsze wspólne wyjście pary na imprezę branżową od roku. Dokładnie rok temu przyszli wspólnie na premierę teatralną, a na ściance wówczas nie szczędzili sobie czułości. Tym razem byli bardziej powściągliwi i do zdjęć pozowali, prawie się nie uśmiechając.

Para jak z obrazka?

Zobacz też:

Krystian Wieczorek gra z Anną Muchą w jednym serialu. Teraz cierpi

Krystian Wieczorek świętuje 30. urodziny żony

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Krystian Wieczorek | Maria Szafirska
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama