Reklama
Reklama

Krystian Wieczorek świętuje 30. urodziny żony. „Moje światło”

Krystian Wieczorek, (46 l.) „Viva Najpiękniejszy” roku 2012, 5 lat temu ożenił się z 16 lat młodszą Marią Szafirską. Nie brakowało opinii, że związek mężczyzny po czterdziestce z 25-letnią wówczas świeżo upieczoną absolwentką łódzkiej filmówki nie ma zbyt wielkich szansa na powodzenie. Im jednak udało się stworzyć szczęśliwą rodzinę, a Krystian jest zakochany w żonie chyba jeszcze bardziej niż kiedy się poznali.

Krystian  Wieczorek, zdobywca tytułu „Viva Najpiękniejszy” 2012,  długo szukał odpowiedniej kobiety. Zanim postawił na karierę w Warszawie, planował ślub z aktorką z Trójmiasta, Dorotą Androsz. Jednak  po tym jak z nią zerwał, po czym namówił na powrót, obiecując zaręczyny w Grecji, a potem wyjechał tam z kolegami, Dorota nie chciała mieć z nim nic wspólnego. Aktor w międzyczasie  umawiał się z wieloma aktorkami, wśród których znalazła się Marta Żmuda-Trzebiatowska i Anna Czartoryska, jednak ostatecznie żadna go nie chciała. 

Reklama

W końcu, na planie "M jak miłość" poznał 24-letnią wówczas studentkę łódzkiej filmówki Marię Szafirską.  Dla aktora była to miłość od pierwszego wejrzenia. Jak wyznał w „Pytaniu na śniadanie”:

Krystian Wieczorek wyznaje miłość żonie

Po romantycznym ślubie w małym kościółku na Podlasiu i miesiącu miodowym na greckiej wyspie Cefaloni, zamieszkali razem w lofcie aktora w Łodzi. 2 lata po ślubie na świat przyszła ich córka Aniela

Chociaż nie wszyscy wróżyli Wieczorkowi i Szafirskiej świetlaną przyszłość, ze względu na dzielącą ich 16-letnią różnicę wieku, to jednak jakoś się dotarli. Z okazji piątej rocznicy ślubu znów założyli swoje ślubne kreacje. Jak potem żartobliwie stwierdził Wieczorek na Instagramie, to taki test, czy sylwetki nie wymknęły się spod kontroli:

Z okazji przypadających 5 kwietnia 30. urodzin żony Wieczorek zamieścił na Instagramie czuły wpis, ilustrowany ich wspólnymi romantycznymi zdjęciami:

Zobacz też: 

Sandra Kubicka nie może zajść w ciążę. Modelka zdecyduje się na in vitro?

Sharon Stone otarła się o śmierć. "Wydostałam się z rumowiska"

POMAGAMY UKRAINIE

***

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Krystian Wieczorek | Maria Szafirska
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy