Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Widawska mówi o swojej chorobie

Po ciężkiej chorobie Daria Widawska nareszcie wróciła do zdrowia. Chociaż w szpitalu schudła kilkanaście kilogramów, twierdzi, że jest już zupełnie zdrowa.

"Czuję się fantastycznie, naprawdę bardzo dobrze. Nie mam żadnych problemów ze zdrowiem i wierzę, że tak już zostanie" - powiedziała "Gali" 32-letnia aktorka, która niedawno zakończyła długie leczenie i wróciła na plan serialu "39 i pół".

Reklama

"Sama nie wiem, co mi dolegało" - przyznaje. "Jednak teraz najważniejsze jest, żeby wrócić do stanu zdrowia sprzed choroby. Wydawałoby się, że to takie banalne..." - dodaje.

Ekipa TVN-owskiego serialu przygotowała jej bardzo serdeczne powitanie. Niestety, mimo że Daria uważa się już za całkowicie wyleczoną, wciąż musi uważać na siebie bardziej niż inni:

"Przede wszystkim jestem szczęśliwa, że wracam na plan, do mojej ukochanej ekipy. Nie traktują mnie jakoś wyjątkowo, jednak wyznaczono osobę, która pilnuje, żebym się nie przeziębiła, i sprawdza, czy mam na sobie kurtkę. A to naprawdę ważne" - mówi Widawska.

Jakie ma plany na najbliższą przyszłość? Chce "skończyć kręcenie serialu i odzyskać siły".

Gala

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Daria Widawska

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama