Reklama
Reklama

Weronika Rosati wróciła do Cannes po pięciu latach. Wyszła na dywan w sukni inspirowanej ubiegłym stuleciem

Weronika Rosati miała okazję pojawić się na festiwalu filmowym w Cannes po tym, jak nie brała w nim udziału przez pięć lat. Polka podbiła francuskie salony w wielkim stylu, występując w połyskującej złotej sukni. Wybrała kreację znanej projektantki?

Weronika Rosati w złotej sukni na czerwonym dywanie. W wielkim stylu powróciła na festiwal

Weronika Rosati na tegoroczny festiwal filmowy w Cannes założyła długą wieczorową suknię w złotym kolorze. Przylegająca kreacja podkreśliła i uwypukliła jej kobiece kształty. Piękne nogi gwiazdy można było podziwiać dzięki odważnemu rozcięciu. Smukłe łydki aktorka podkreśliła wysokimi szpilkami, pasującymi do stylizacji rodem ze starego Hollywood. Gwiazda uzupełniła kreację małą torebką, w której zmieściła wszystkie najpotrzebniejsze rzeczy.

Jak zdradziła za wyjątkową stylizację odpowiadała jej mama - Teresa Rosati. Polska aktorka pojawiła się w Cannes w związku z premierą "Zone of interest", w którym zagrała. Trzeba przyznać, że Francję podbiła szturmem nie tylko dzięki kreacji, ale również ze względu na pozytywny odbiór filmu wśród publiczności.

Reklama

"Co za wieczór! Minęło pięć lat, odkąd ostatni raz chodziłam po schodach na czerwonym dywanie w Palais de Festival i chole*nie dobrze jest tu wrócić. Dziękuję festiwalowi w Cannes za gościnę! Gratulacje dla ekipy "Zone of interest" za ten mistrzowski, ważny film, który znalazł się w konkursie głównym i otrzymał siedmiominutowe owacje. Trzymamy kciuki za wieczór nagród! Sukienka od Teresy Rosati" - relacjonowała Weronika Rosati na Instagramie.

Rosati odpoczywała na plaży. Łapała słońce po emocjonującym wieczorze

Tuż po skończonej projekcji filmu i przechadzce po czerwonym dywanie, Rosati zdecydowała się na zaczerpnięcie świeżego powietrza na jednej z francuskich plaż. Wówczas spacerowała po piasku w zupełnie innej, casualowej odsłonie. Przywdziała na siebie czarne leginsy i pasujący do nich top, a na ramiona narzuciła skórzaną kurtkę za dużą o kilka rozmiarów. Wygodna stylizacja pozwoliła jej swobodnie wypocząć. Przypomnijmy, że gwiazda spędzi we Francji jeszcze tydzień, oczekując na werdykt jury, który poznamy w niedzielę 27 maja. Wówczas zostaną ogłoszeni laureaci Złotych Palm.

Zobacz też:

Związki Weroniki Rosati ocierały się o skandal. Spora różnica wieku to nie wszystko!

Wystrojona Wieniawa na premierze. Biust aż wystawał z dekoltu! Pokazała za dużo?

Weronika Rosati zazdrości celebrytkom i aktorom. W tym czasie nikt nie docenia jej dokonań

Zawoja. Robili grupowe zdjęcie w karczmie. Nagle zawaliły się schody

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Weronika Rosati
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy