Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Weronika Rosati urodziła! Znamy płeć i imię dziecka!

Weronika Rosati (33 l.) przywitała na świecie swoje pierwsze dziecko. Gwiazda postanowiła rodzić w Stanach, bo tam spędziła ostatnie lata, ale też chciała zagwarantować dziecku amerykańskie obywatelstwo...

Weronika Rosati i jej ukochany ortopeda mają powody do zadowolenia. Właśnie zostali rodzicami.

Reklama

Radosną informacją pochwaliła się szczęśliwa babcia, Teresa Rosati. Projektantka zdradziła też płeć i imię dziecka. 

Córeczka Weroniki otrzymała na imię Elizabeth. To oczywiście na cześć ulubionej aktorki Weroniki, czyli Elizabeth Taylor. 

Teresa Rosati (71) do córki poleciała już jakiś czas temu, czuwać, by Weronika się nie przemęczała. Do ostatnich dni nie było wiadomo, czy do Stanów dotrze ojciec dziecka. 

Robert, jako wzięty specjalista i współzałożyciel warszawskiego Carolina Medical Center, dużo czasu spędza w Polsce. Stara się być też tatą dla czwórki dzieci z poprzedniego związku. Weronika rozumiała, że ma on zobowiązania zawodowe i prywatne, ale bała się, że dziecko mogłoby przyjść na świat, kiedy nie będzie przy niej ukochanego. 

Na szczęście tak się nie stało, bo ortopeda doleciał na czas. 

Para postanowiła, że kupi mieszkanie w Los Angeles. Właśnie tam chcą na stałe zamieszkać i wychowywać dziecko, które, rodząc się w Ameryce, uzyskała tamtejsze obywatelstwo. 

Gdy podrośnie, aktorce będzie łatwiej poświęcić się rozwijaniu kariery.

pomponik.pl

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: rosati

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje