Reklama
Reklama

Weronika Rosati ma już zaplanowany poród! Wiemy gdzie chce rodzić!

Weronika Rosati (33 l.) niedługo zostanie po raz pierwszy mamą. Już przygotowuje się pilnie do tej najważniejszej w swoim życiu roli. Planuje wszystko z najdrobniejszymi szczegółami.

Aktorka jest już coraz bliżej rozwiązania i chce, by wszystko poszło bez problemów. Dlatego stara się zaplanować ten wyjątkowy dzień narodzin swojego pierwszego dziecka.

Na pewno nie zamierza postępować jak jej koleżanki z branży i rezerwować miejsca w żadnej z luksusowych warszawskich klinik.

Partner Robert Śmigielski zaproponował, by jego ukochana rodziła w Stanach Zjednoczonych, ale Weronice ten pomysł nie przypadł do gustu.

Tabloid "Fakt" twierdzi, że gwiazda chce rodzić z dala od stolicy. Powodów takiej decyzji jest kilka.

Reklama

"W pierwszych dniach po porodzie Weronika chce się cieszyć tylko maleństwem. Nie wyobraża sobie sytuacji, że w tych ważnych chwilach wszyscy będą zaglądali jej do wózka" - zdradza w rozmowie z gazetą osoba z otoczenia Weroniki.

Do przyjścia na świat maluszka zostało już niewiele czasu. Ten okres Rosati poświęca na wyciszenie swojej działalności zawodowej i dbanie o siebie.

Aktorkę można spotkać często chociażby na spacerach czy też na siłowni, bo - jak sama podkreśla - chce być aktywną mamą. 

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Weronika Rosati
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy