Reklama

Reklama

Reklama

Weronika Rosati będzie rodzić z ukochanym?

Weronika Rosati (33 l.) czeka już tylko na poród, który odbędzie się w Stanach Zjednoczonych. Aktorka jest obecnie od dobrych kilku tygodni w USA, ale brakuje jej u boku Roberta, ojca dziecka, które niedługo przyjdzie na świat.

W oczekiwaniu na poród Weronice towarzyszy jej mama, Teresa Rosati (71 l.). Jednak celebrytce to nie wystarcza i bardzo tęskni za swoim ukochanym Robertem, który nadal przebywa w Polsce.

Córeczka Rosati i lekarza ma przyjść na świat za kilka tygodni, ale przyszłemu ojcu jeszcze nie spieszy się do wylotu do Stanów Zjednoczonych.

Wszystkiemu winna jest praca w jednej z warszawskich klinik, gdzie czeka go przeprowadzenie kilku ważnych operacji.

Weronika oczywiście rozumie, że zawód jaki wykonuje Robert jest bardzo odpowiedzialny i szanuje jego pracę. Ale teraz stwierdziła, że najważniejsze jest dziecko i ukochany musi być teraz z nią, a nie poświęcać się pracy.

Reklama

"Dość dobitnie powiedziała mu, by rzucił zawodowe obowiązki i przygotowywał się z nią do porodu. Weronice szaleją już hormony i czuje się za oceanem bardzo samotna. Robert obiecał jej, że zrobi wszystko by wkrótce do nich dołączyć i ponoć już szykuje się do podróży" - zdradza w rozmowie z tabloidem "Fakt" informator.

Zapowiada się więc rodzinny poród, który zbliża się wielkimi krokami. 

***
Zobacz więcej materiałów wideo: 

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Weronika Rosati

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy