Reklama
Reklama

Wendzikowska odcina się od tego, co dzieje się w "Dzień Dobry TVN"

Anna Wendzikowska prawie rok temu zdecydowała się na odejście z TVN-u, w którym pracowała od lat, nie szczędząc przy tym gorzkich słów pod adresem swoich przełożonych. Teraz skomentowała zmiany, jakie zaszły ostatnio w śniadaniówce stacji. Oto co wyznała.

Anna Wendzikowska przez lata była jedną z twarzy TVN-u. Przez bardzo długi czas pracowała jako dziennikarka robiąca wywiady z zagranicznymi gwiazdami. Przepytywała najsłynniejsze gwiazdy Hollywood i wszyscy mogli odnieść wrażenie, że ma pracę marzeń. Niestety, jak później wyjawiła, tak wcale nie było.

Anna Wendzikowska i jej głośne odejście z "Dzień Dobry TVN"

Niebawem minie rok, odkąd Anna Wendzikowska zdecydowała się odejść z "Dzień Dobry TVN". Jej rozstanie ze stacją było głośne ze względu na to, co zdecydowała się ujawnić jakiś czas później. Otóż, dziennikarka wyznała, że w stacji miała być mobbingowana, co spowodowało u niej depresję.

Reklama

"Byłam poniżana, gnębiona, codziennie drżałam o pracę. Nigdy »gwiazda z telewizji«, a ja byłam traktowana, jak dziewczynka z podstawówki, którą co chwilę bije się po łapkach za każde niedociągnięcie" - napisała w sieci.

Wendzikowska komentuje głośne zwolnienia w "DDTVN"

Jako że w ostatnim czasie w "Dzień Dobry TVN" zaszło sporo zmian, Anna Wendzikowska została poproszona o komentarz w tej sprawie. Przypomnijmy, że niedawno zwolniono czterech głównych prezenterów śniadaniówki, a sami zainteresowani byli tym faktem mocno zaskoczeni. Co na ten temat sądzi Anna Wendzikowska? Otóż, dziennikarka cieszy się, że nie jest to już jej problem i nie musi sobie tym zawracać głowy ani martwić się, jak to wpłynie na jej życie.

"Jedyne, co sobie pomyślałam w tym momencie, to to, że czuję nieprawdopodobną wolność, że nie muszę się nad tym zastanawiać, nie muszę tego oceniać i mnie to nie dotyczy. To nie mój cyrk nie moje małpy" - powiedziała serwisowi JastrząbPost, dodając, że nawet nie ogląda telewizji.

Wendzikowska dodała, że jej zdaniem zmiany same w sobie nie są niczym złym, bo wprowadzają nową jakość, natomiast zdaje sobie sprawę, że osoby, które zostały zwolnione, mogą mieć inny punkt widzenia.

"(...) Na szczęście nie muszę mieć już opinii na ten temat i nie muszę tego oceniać" - zakończyła.

Zobacz też:

Wendzikowska celebruje czystki w TVN? Przyłapana na świętowaniu w klubie

Anna Wendzikowska wraca do tematu pracy w TVN. Wybuchnie kolejny skandal?

Wendzikowska odsłania kulisy pracy na planie "M jak miłość". Ma fatalne wspomnienia


pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Anna Wendzikowska | "Dzień Dobry TVN"
Reklama
Reklama
Reklama