Reklama
Reklama

Wendzikowska celebruje czystki w TVN? Przyłapana na świętowaniu w klubie

Anna Wendzikowska była związana z TVN przez wiele, wiele lat. Po traumatycznych przeżyciach postanowiła zadbać o siebie i swoje zdrowie psychiczne. Prezenterka została przyłapana przez paparazzich na spotkaniu ze znajomymi. Wygląda, jakby opijała sukces, albo... ostatnią czystkę w "Dzień Dobry TVN". Co obstawiacie?

Anna Wendzikowska celebruje czystki w TVN?

Anna Wendzikowska odeszła z telewizji TVN w atmosferze skandalu. Przez długi czas relacjonowała na Instagramie swoją historię walki o godne traktowanie w TVN, co wywołało ogólnopolskie poruszenie wśród wówczas obecnych pracowników: Anny Kalczyńskiej i Małgorzaty Ohme. Obie prezenterki straciły pracę w ostatniej "czystce" w "Dzień Dobry TVN". Myślicie, że Anna teraz triumfuje?

Reklama

Anna Wendzikowska opijała sukces, albo... ostatnią czystkę w "Dzień Dobry TVN"

W swoich wspomnieniach z czasów pracy w TVN opowiedziała o walce z depresją, a także o złym traktowaniu w pracy. Odważne wyznanie podzieliło opinię publiczną - jedni chwalili jej odwagę podjęcia tak ważnego tematu na forum publicznym, a inni twierdzili, że mogła wcześniej odejść z pracy.

Dziś Anna Wendzikowska prowadzi swój własny biznes i ma wiele planów na przyszłość. W 2022 roku stworzyła między innymi własną markę luksusowych strojów kąpielowych. Poza tym jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych, gdzie promuje produkty i własne projekty. 

Wendzikowska przyłapana na wznoszeniu toastu

Anna Wendzikowska została przyłapana przez paparazzich na spotkaniu ze znajomymi. W restauracji, odświętnie ubrani wznosili toast, rozmawiali, śmiali się i dobrze się bawili. Na ten wyjątkowy wieczór była prezenterka TVN ubrała się w czerwoną, satynową sukienkę na ramiączkach. Do tego dobrała czarne sandałki i czarny żakiet. 

Po imprezie wszyscy skierowali się w kierunku postoju taksówek i odjechali.

Zobacz też:

Anna Wendzikowska znów dolewa oliwy do ognia. Ujawniła, ile zarabiała w TVN. Szokujące kwoty!
Anna Wendzikowska wraca do tematu pracy w TVN. Wybuchnie kolejny skandal?
Wendzikowska odsłania kulisy pracy na planie "M jak miłość". Ma fatalne wspomnienia

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Anna Wendzikowska | "Dzień Dobry TVN" | TVN SA
Reklama
Reklama
Reklama