Reklama
Reklama

Wendzikowska miała lecieć z córkami na ferie. Nagle odkryła coś niepokojącego

Anna Wendzikowska spełnia się jako podróżniczka i influencerka. Zwiedza najdalsze zakątki świata. Bardzo często towarzyszą jej córki Kornelia i Antonina. Dziewczynki lubią podróże, ale chyba jeszcze bardziej lubią psocić. Ostatnio o mało cała trójka musiałby zostać w domu.

Anna Wendzikowska zdobyła popularność jako aktorka i prezenterka kącika filmowego w "Dzień dobry TVN". Po kilka latach pracy w stacji rozstała się z telewizją, ujawniając, że warunki zatrudnienia tam były okropne, a ona sama przypłaciła to zdrowiem. Od 2022 roku Wendzikowska postanowiła zająć się własnym biznesem i podróżowaniem.

Reklama

Wendzikowska wybiera się na ferie z córkami

Anna Wendzikowska dopiero co wróciła z Tajlandii, a już postanowiła zabrać na ferie swoje córki Kornelię i Tośkę. Dziewczynki nie raz już leciały z mamą, ale tym razem nie obyło się bez zaskakujących przygód. Co się stało?

Wendzikowska w trudnej sytuacji

Anna Wendzikowska przeżyła stresującą sytuację. Wszystko przez córkę, która tuż przed wyjazdem zrobiła coś zaskakującego. Gwiazda całą sytuację opisała w sieci.

"Przygoda wzywa. A żeby nie było tak różowo, to wczoraj myślałam, że nie polecimy" - napisała Wendzikowska pod zdjęciem z lotniska.

Córka Wendzikowskiej... schowała paszporty!

"Tośka (jak zwykle przed lotem) schowała paszporty i nie chciała powiedzieć gdzie. I twierdziła, że to nie ona. To klasyczna akcja u nas" - skarży się prezenterka i podróżniczka.

Wendzikowska miała już takie sytuacje

Okazuje się, że to nie pierwszy raz, kiedy Wendzikowska musi szukać dokumentów.

"Znajdowałam je w przeszłości: w mojej torebce, pod dywanem, w domku lalek, w szufladzie pod dokumentami. Tym razem były pod kanapą. Nie ma nudy" - podsumowała gwiazda.

Fani Wendzikowskiej są zdania, ze może Tośka po prostu nie lubi podróży? A co wy sądzicie o takiej sytuacji?

Zobacz też:

Do sieci trafiło niespodziewane nagranie z Wendzikowską. Pokazała więcej niż powinna?

Wendzikowska przeżyła traumę mobbingu. A sama jak zarządza pracownikami?

Anna Wendzikowska znów w ogniu krytyki. Ogromne wzburzenie Polaków

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Anna Wendzikowska
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy