Reklama
Reklama

Węgiel opowiedziała o chorobie i wskazała winnych. "Te komentarze wracały do mnie w najgorszych momentach"

Roksana Węgiel, która z początkiem roku świętowała 18-ste urodziny zaczynała swoją karierę muzyczną jako nastolatka. Dzięki udziałowi w programie "The Voice Kids" nie tylko rozwinęła skrzydła, zyskując popularność w Polsce, ale również odważyła się za walczyć o możliwość wystąpienia na międzynarodowej scenie. Na 16. Eurowizji dla dzieci wykonała swój przebój "Anyone I Want to Be", którym zagwarantowała sobie wygraną. Ten niebywały sukces sprawił, że dziś jest nie tylko milionerką, ale i jedną z największych gwiazd polskiej estrady.

Roxie Węgiel wyznała prawdę o życiu w show biznesie. To dlatego miała depresję!

Roksana Węgiel (posłuchaj!) osiągnęła niesamowity sukces już jako nastolatka. Polska piosenkarka zajęła 1. miejsce w międzynarodowym konkursie Eurowizji Junior, czym zapisała się na zawsze na kartach historii polskiej estrady. Później skupiła się nad rozwijaniem swojej ścieżki wokalnej w Polsce, gdzie zamierzała wydać swoją pierwszą płytę. Niestety, wieloletnie pracowanie i zdobywanie kolejnych celów wiążące się z wieloma rutynowymi czynnościami w końcu jej się znudziło.

Reklama

"Miałam taki moment, że po paru latach nieustannej rutyny, musiałam powiedzieć "stop", bo w sumie też wydarzenia, które się gdzieś tam zadziały przy pracy z nieodpowiednimi ludźmi, wpędziły mnie w zły stan psychiczny" - powiedziała w rozmowie z Żurnalistą.

Gwiazda przyznała, że ludzie w związani z nią przez wzgląd na współprace zawodowe zdołali doprowadzić ją do depresji.

"Zły stan psychiczny to znaczy depresja. Nieodpowiedni ludzie? Ludzie, z którymi pracowałam po "The Voice Kids", jako wytwórnia" - zdradziła Roxie Węgiel.

Roxie zaznaczyła, że nie bez znaczenia były negatywne komentarze, które czytała w sieci na swój temat. Hejt mocno w nią uderzał i przyczyniał się do pogarszania się jej stanu zdrowia.

"Tak, myślę, że to była wielka presja, ogromna presja dla tak młodej osoby. Dużo hejtu. Ja tak zawsze sobie wmawiałam, że się nie przejmuję hejtem, ale w pewnym momencie wylało się na mnie tego sporo, przy premierze singla "Lay Low", i wtedy naprawdę mnie to uderzyło. Nie mogłam normalnie funkcjonować, bardzo mnie to przybiło. Te komentarze wracały do mnie w najgorszych momentach" - wyjaśniła.

Zapracowanie, rzadkie wizyty w domu i brak kontaktu z innymi sprawiły, że Roksana zaczęła zamykać się w sobie. Brakowało jej tego, co znajome, a także bezpieczeństwa, które gwarantował jej m. in. kontakt z mamą.

"Potrzebowałam pomocy, potrzebowałam też chyba najbardziej wsparcia bliskich, bo przez ostatnie parę lat, ja w ogóle prawie nie miałam z nimi kontaktu, nie widywałam się ze swoją mamą, ze swoim rodzeństwem, więc też potrzebowała takiego czasu, po prostu takiego wytchnienia. Nie ukrywam, że w tamtym momencie najbardziej pomogła mi moja mama. Nie udałam się do żadnego psychologa, ale mama pełniła trochę jego funkcję. Dużo się modliłam, medytowałam, chodziłam na spacery" - opowiedziała w wywiadzie dla Żurnalisty.

Roxie Węgiel wspomina swoje początki. Jest wdzięczna TVP?

Roksana Węgiel stała się sławna za sprawą udziału w show TVP "The Voice Kids", to właśnie tam ją zauważono, a młoda uczestniczka trafiła pod skrzydła polskiej megagwiazdy Edyty Górniak.

"Ja zaczynałam faktycznie w The Voice. Bardzo dużo zawdzięczam temu programowi, tej całej produkcji. Była to niesamowita przygoda, więc jak najbardziej zgadzam się z tym, że od tego wszystko się zaczęło. Jestem jej wdzięczna za tą przygodę w The Voice. Moim marzeniem było to, aby iść właśnie do jej drużyny. To się udało, Edyta odwróciła się na moim występie, więc byłam przeszczęśliwa. Cała ta przygoda była dla mnie jak jeden wielki sen. Więc czasy The Voice Kids wspominam niesamowicie" - przyznała.

Gwiazda zdradziła, że rzadko spotyka się z osobami z "The Voice Kids", ale "jak się gdzieś widują", przy okazji różnych koncertów i zobowiązań zawodowych, to "zawsze jest bardzo miło".

Zobacz też:

Prowadzący przyparł Roxie Węgiel do muru. Ugięła się i potwierdziła przypuszczenia!

Roksana Węgiel otwarcie o randkowaniu ze starszym o 8 lat mężczyzną! Poszła w ślady swojej mamy

Roksana Węgiel przeszła totalną metamorfozę. Dawni fani jej nie poznają?

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Roksana Węgiel
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama