Reklama
Reklama

Prowadzący przyparł Roxie Węgiel do muru. Ugięła się i potwierdziła przypuszczenia!

Roxie Węgiel ostatnio udziela wielu wywiadów. Często dotyczą one nie tylko jej życia zawodowego, ale także prywatnego. Odkąd wiadomo, że jest w związku, dziennikarze dopytują o jej chłopaka. Żurnalista postanowił zapytać ją o kwestie finansowe i choć początkowo lekko się opierała, przyznała, że jest bardzo majętna!

Początki kariery Roxie Węgiel

Roxie Węgiel niedawno skończyła osiemnaście lat. Choć wciąż jest nastolatką, to kariery mogłaby jej pozazdrościć niejedna starsza koleżanka z branży.

Młoda piosenkarka rozpoczynała swoją karierę od występu w programie "The Voice Kids" i udało jej się zwyciężyć. Była to pierwsza polska edycja tego muzycznego show w wersji dla dzieci. Niedługo później przyszedł kolejny sukces. Roxie Węgiel reprezentowała nasz kraj na 16. Konkursie Piosenki Eurowizji dla Dzieci i tam również zajęła 1. miejsce. Piosenka "Anyone I Want To Be" do dziś jest chętnie grana w stacjach radiowych.

Reklama

Od czasu tego sukcesu minęło już prawie pięć lat. Przez ten czas Roxie Węgiel rozwinęła się jako wokalistka. Wydała dwie płyty, z czego jedna wyszła stosunkowo niedawno, ma także za sobą trasę koncertową. Choć wciąż się uczyła, przyjęła propozycję poprowadzenia programu "You Can Dance - Nowa Generacja", zagrała także w dwóch filmach krótkometrażowych.

Roxie Węgiel i jej nowy związek

Ostatnio było o niej głośno nie tylko ze względu na nową płytę, ale także... nowy związek! Nie jest już bowiem tajemnicą, że Roxie Węgiel jest szczęśliwie zakochana w producencie muzycznym Kevinie Mgleju.

Niektórych ta informacja bardzo zaskoczyła, a to ze względu na fakt, iż mężczyzna jest od niej o osiem lat starszy, a na dodatek ma dziecko z poprzednią partnerką. Piosenkarka jednak szybko wytłumaczyła, że między jej rodzicami również jest taka sama różnica wieku, zatem czemu miałoby jej to przeszkadzać.

Roxie Węgiel jest już milionerką!

Ostatnio Roxie Węgiel udziela wielu wywiadów, w których odpowiada na pytania nie tylko dotyczące życia zawodowego, ale także prywatnego. Gościła m.in. u Żurnalisty, który w swoim podkaście postanowił podpytać o ją o kwestie finansowe. Prowadzący chciał koniecznie dowiedzieć się, czy i kiedy Roxie Węgiel została milionerką. Gwiazda początkowo trochę się opierała, jednak w końcu przyznała, kiedy zarobiła swój pierwszy milion.

Odpowiadając na pytania Żurnalisty, który ciągnął ją za język, przyznała, że taka suma pojawiła się na jej koncie, gdy miała siedemnaście lat.

Roxie wyjaśniła, że wówczas poczuła nie tylko radość, ale także... wzruszenie!

"Ucieszyłam się i nawet się trochę wzruszyłam, bo stwierdziłam, że to, co robię, powoduje, że się spełniam na każdej płaszczyźnie. Nie był to jakiś przełomowy moment w moim życiu. Wiadomo, dobrze jest mieć pieniądze, ale to nie jest tak naprawdę dla mnie jakiś priorytet" - powiedziała.

Gwiazda dodała również, że kiedy zaczynała, zupełnie nie zwracała uwagi na kwestie finansowe. "Nigdy nie miałam mindsetu, że robię coś dla kasy. Po prostu tak wyszło" - wyjaśniła, dodając, że jej sukces był po prostu okupiony ciężką pracą.

Zobacz też:

Roksana Węgiel otwarcie o randkowaniu ze starszym o 8 lat mężczyzną! Poszła w ślady swojej mamy

Roksana Węgiel przeszła totalną metamorfozę. Dawni fani jej nie poznają?

Roxie Węgiel zawalczy w MMA? Szokujące zdjęcie wokalistki.

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Roksana Węgiel
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy