Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Wędzikowska i Rooyens rozstali się

Od pewnego czasu pojawiały się plotki, że para rozstaje się i do siebie wraca. Tym razem drogi stylistki (30) i producenta telewizyjnego (43) rozeszły się na dobre...

"Malwina zerwała z Rinke" - zdradza "Na Żywo" jeden z pracowników firmy Rochstar należącej do byłego męża Kayah.

Reklama

To kolejny cios dla producenta, który ostatnio przeżywa gorszą passę również w życiu zawodowym. Z ekranów telewizorów zniknęły jego flagowe programy: "Szymon Majewski Show", "The Voice of Poland", "Top model" i "Woli & Tysio na pokładzie".

Rinke, dotąd "złote dziecko mediów", podobno kiepsko to znosi. Pogłoski o rozstaniu Wędzikowskiej i Rooyensa po raz pierwszy pojawiły się dwa miesiące temu. Wówczas para zaprzeczyła temu. Jednak od tamtej pory nie widywano ich razem. Nawet wakacje Rinke spędził nie z Malwiną, a z synem.

Jego współpracownicy nie mają wątpliwości, że tym to koniec. Para spotykała się od ponad dwóch lat. Poznali się na planie jednego z programów produkowanych przez Rochstar, gdzie Malwina pracowała jako stylistka gwiazd. Oboje byli na fali sukcesu i od razu przypadli sobie do gustu - ekscentryczni, zakochani w modzie i nie bojący się eksperymentować ze swoim wizerunkiem.

Teraz okazuje się, że to co połączyło ich w chwilach triumfów, nie jest wystarczającym kapitałem na gorszy życiowy czas...

A. K.

36/2012

Dowiedz się więcej na temat: Rinke Rooyens | Malwina Wędzikowska | związek | rozstania

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje