Reklama

Reklama

Tylko u nas

Warnke stanowczo o powrocie do Stramowskiego. Już wszystko jasne!

Katarzyna Warke i Piotr Stramowski byli jedną z najbardziej zgranych i lubianych par polskiego show biznesu, dlatego wielu wprost nie mogło uwierzyć w rozstanie tej dwójki. Co się stało, to się nie odstanie… Para przygotowuje się obecnie do pierwszych osobnych świąt. Kasia zdradziła nam, jakie ma plany i czy rozważa powrót do ojca swojej córki.

Tak spędzi święta Katarzyna Warnke!

Katarzyna Warnke ciężko pracuje na swoje utrzymanie, jednak w święta lubi się zatrzymać i skupić na najbliższych. W rozmowie z naszym reporterem Damianem Glinką przyznała, że "święta są po to, żebyśmy się spotykali, żebyśmy mieli przestrzeń na przyjemne rzeczy". W związku z tym Warnke wybiera się do mamy, która pomaga jej w organizacji wigilijnego przyjęcia, ponieważ aktorka niedawno przeszła operację kolana, a to utrudnia jej swobodne poruszanie się i wykonywanie niektórych czynności. Pewnym jest więc, że celebrytka nie będzie sama, gdy pierwsza gwiazdka zabłyśnie na niebie.

Reklama

Kasia nie chce rezygnować ze wszystkiego z powodu choroby, bo przygotowania do świąt też są przyjemne. Będzie się starała, na miarę swoich możliwości, pomagać rodzicielce. Już planuje nawet lepienie pierogów. Razem z mamą nie chcą jednak "namęczyć się" przed świętami ponad swoje możliwości, więc zrezygnowały z przygotowywania domowych wypieków.

Gwiazda nie ukrywa, że nie chce być taka, jak inne kobiety, które przysiadają do stołu zmęczone po wszystkich wysiłkach i trudach, które musiały znosić do świąt, bo to niszczy magię świąt.

Katarzyna Warnke o świętach Helenki. Zobaczy się z tatą?

Kasia Warnke nie ukrywa, że jej dziecko odwiedzi w święta dwa domy - jej i Piotra Stramowskiego. Zdaje się, że to najlepsze rozwiązanie, które sprawdza się w wielu patchworkowych rodzinach.

"Myślę, że to jest problem wielu rodzin patchworkowych, a taką się właśnie stajemy i myślę, że spokojnie da się to połączyć. Zawsze tutaj jest najważniejsza relacja pomiędzy rodzicami, którzy się rozstają i staramy się, żeby była jak najlepsza" - wyznała Katarzyna Warnke w rozmowie z Pomponikiem.

Katarzyna Warnke rozważa powrót do Stramowskiego?

Warnke nie uniknęła pytania o ewentualne zejście się z ojcem jej jedynej córki Helenki. Gwiazda stanowczo zaprzeczyła tej wersji, zaznaczając, że nie popiera "powrotów do starych relacji". Życie zdążyło ją już wiele nauczyć. Kiedyś zdecydowała się na ponowne związanie z tą samą osobą i tego pożałowała. Ostatnio poznała jednak parę, która po wielu latach znowu się pojednała i odnalazła utracone po drodze szczęście. 

Tej radości nie podzielało ich dziecko, które twierdziło, że "te konflikty, które były kiedyś, nadal funkcjonują".

Gwiazda uważa też, że idąc z postępem, współczesne społeczeństwo się zmieniło. Inaczej patrzy na małżeństwa "do końca życia", które były nagminne przed laty. Sama uważa, że takie bycie ze sobą nie miało wiele wspólnego z romantycznym uczuciem.

"Myślę, że to nie była kwestia romantyzmu, że te małżeństwa kiedyś trwały tak do końca, ale też ze względów praktycznych, że to jest też kwestia zobowiązań, możliwości finansowych" - stwierdziła Warnke.

Niemniej jednak była partnerka Piotra Stramowskiego przyznała, że docenia to, co udało jej się osiągnąć z aktorem. Z radością patrzy przede wszystkim na ich wspólną córeczkę Helenkę. Nie sądzi jednak, by jej relacja z byłym chłopakiem mogła się zmienić, choć nie ukrywa, że obecnie żyją w dobrych stosunkach.

Jak podkreśliła na zakończenie rozmowy, wszelkie pogłoski o tym, że razem ze Stramowskim są ze sobą skonfliktowani są nieprawdziwe.

Zobacz też:

Kasia Warnke przeszła poważną operację. "To się tak kończy niestety"

Wskazują, że to powód rozstania! Warnke i Stramowski nie podołali?

W noc rozstania Warnke i Stramowski dziwnie się zachowywali. Aż zrobili im zdjęcia

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Katarzyna Warnke | Piotr Stramowski

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy